Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / White / Adult / 55KG
(Sunday)
3-7
Završeno
Elizaveta Khelemendik
Stone Fight
Anastasiia Leonovich Strela Team Pobedio Završnicom - 04:55
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
Završeno
Владислав Березин
Ribeiro Jiu Jitsu
Elmar Hamidov Bbjja Pobeda bez borbe
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-12
Završeno
Rafig Salmanov
Frota Academy
Sadikov Ravshanjon LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-15
Završeno
Alexander Pak
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobedio Završnicom - 02:56
Isa Tashbekov Strela Team
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-18
Završeno
Artem Pogrebniak
LION ACADEMY
Sergey Maslov Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-12
Završeno
Sandor Lakatos
Zr Team Association
Marlus De Souza SAS TEAM Pobeda po poenima - 06:00
Female / White / Adult / 62KG
(Sunday)
1-19
Završeno
Nadezhda Krasavina
Stone Fight
Pobedio Završnicom - 01:41
Elena Obrezkova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Female / Blue / Adult / 70KG
(Sunday)
3-12
Završeno
Maria Gracheva
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Pobeda po poenima - 05:00
Hui Qin Choo Ribeiro Jiu Jitsu
Female / White / Master 1 / 62KG
(Sunday)
6-18
Završeno
Anna Kravchuk
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 02:52
Olesya Bulina Ribeiro Jiu Jitsu
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-17
Završeno
Kairat Kaztayev
Strela Alliance
Pobeda po poenima - 05:00
Safvan Alravashda Strela Team
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-23
Završeno
Daniel Vale Guimarães
Academia Coliseu
Ismat Farzaliyev Azerbaijan Brazilian Jiu-Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 03:20
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-13
Završeno
Ivan Aniskin
Ribeiro Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 04:47
Davud Magomedov Bbjja
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-19
Završeno
Daniil Kovalev
Strela Team
Pobeda po poenima - 05:00
Aik Mkrtchian Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male / Blue / Master 4 / 77KG
(Sunday)
3-15
Završeno
Mikhail Kislykh
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Andrey Desyatkov Ribeiro Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-14
Završeno
Andrei Basynin
Strela Team
Magamedrasul Gadzhiev Bbjja Pobedio Odlukom - 06:00
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-24
Završeno
Ramzan Suleymanov
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Akmal Amirov Checkmat International
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
Završeno
Abdul Radzhabov
ALOROOBA SPORTS&CULTURAL CLUB
Pobeda bez borbe
Nursultan Aganin MASCARENHAS TEAM
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-18
Završeno
Tigran Amazaryan
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Kamil Kurbanov Frota Academy
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-16
Završeno
Khabib Djanaev
Team Abubakarova
Pobeda po poenima - 05:00
Isa Tashbekov Strela Team
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-20
Završeno
Azamat Aliev
Bbjja
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Anatoliy Chsheglov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Master 4 / 77KG
(Sunday)
3-16
Završeno
Unknown User
10Th Planet Jiu Jitsu
Mars Valiullin Strela Team Pobedio Završnicom - 04:07
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-14
Završeno
Rahmatullah Ramazanov
Strela Team
Pobedio Završnicom - 03:08
Alexey Klimov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-21
Završeno
Artur Abiev
Frota Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Konstantin Smirnov Bjj Globetrotters
Female / White / Adult / 62KG
(Sunday)
1-21
Završeno
Olesya Rudina
Gracie Barra Hamburg
Nadezhda Krasavina Stone Fight Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-19
Završeno
Apti Saidov
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobedio Odlukom - 05:00
Konstantin Danikov RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Female / Blue / Adult / 70KG
(Sunday)
3-13
Završeno
Ekaterina Veryatina
LION ACADEMY
Pobeda po poenima - 05:00
Hui Qin Choo Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-13
Završeno
Caio Soares
Blec
Marlus De Souza SAS TEAM Pobeda po poenima - 06:00
Female / White / Master 1 / 62KG
(Sunday)
6-19
Završeno
Kseniia Antonenko
Strela Team
Pobeda po poenima - 05:00
Olesya Bulina Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-22
Završeno
Minsu She
Ribeiro Jiu Jitsu
Alexander Yakovlev Checkmat International Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-23
Završeno
Denis Maimanov
Gracie Barra Hamburg
Serhiy Kinal Intelligent Team Ukraine Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
Završeno
Anatoliy Dudnik
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Pobeda bez borbe
Said Taramov Checkmat International
Female / White / Adult / 62KG
(Sunday)
1-20
Završeno
Darya Petrova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Elena Obrezkova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:28