Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-26
Završeno
Muslim Abaev
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Vsevolod Demish LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-37
Završeno
Ivan Popov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Zairbek Abylkadyrov Kazakhstan National Team
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-23
Završeno
Graf Melikov
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Pobeda po poenima - 05:00
Ivan Makarov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-22
Završeno
Magomed Abdulkadirov
Team Nogueira Dubai
Pobedio Završnicom - 01:04
Timur Konev LION ACADEMY
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-28
Završeno
Rustam Saparbiev
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Pobedio Završnicom - 02:56
Islam Bagavutdinov Bbjja
Male / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-48
Završeno
Arslan Kazybayev
Kazakhstan National Team
Pobeda po poenima - 05:00
Stanislav Zaitsev Strela Alliance
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-36
Završeno
Artem Vovchenko
Checkmat International
Ilya Poyarkov Ribeiro Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-27
Završeno
Dmitri Terloyev
Checkmat International
Mikhail Vasilenko Strela Team Pobedio Završnicom - 05:10
Male / Brown / Adult / 94KG
(Sunday)
4-25
Završeno
Georgii Emelianov
Strela Team
Andrey Kupreev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 06:00
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-29
Završeno
Andrey Timofeev
Strela Team
Pobeda po poenima - 05:00
Ruslan Akhmetov Frota Academy
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-24
Završeno
Eduard Dimura
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 01:15
Vakha Ansarov BERKUT Jiu-Jitsu
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-30
Završeno
Viktor Kositsyn
LION ACADEMY
Pobeda po poenima - 05:00
Dmitry Burilkin Strela Team
Male / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-49
Završeno
Aleksandr Buyakas
Ribeiro Jiu Jitsu
Konstantin Krupskii Strela Team Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-31
Završeno
Viskhan Tashtamirov
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Ruslan Khaziev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-29
Završeno
Sergey Maslov
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Azamat Aliev Bbjja
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-25
Završeno
Sadikov Ravshanjon
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Rahmatullah Ramazanov Strela Team Pobeda po poenima - 05:00
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-28
Završeno
Magomed Ansarov
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:48
Igor Dombrovschi LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-30
Završeno
Rodion Alexandrov
Strela Team
Pobeda po poenima - 05:00
Ilia Prilipko Gracie Barra Birmingham
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-24
Završeno
Magomed Abdulkadirov
Team Nogueira Dubai
Pobeda po poenima
Pavel Fedorov LION ACADEMY
Male / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
1-34
Završeno
Leonid Mokrinskiy
Stone Fight
Sergey Sokolenko LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-32
Završeno
Khachatur Tamaryan
Rio Grappling Club
Pobeda po poenima - 05:00
Roman Zinchenko Zr Team Association
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-29
Završeno
Vladimir Kuchmistyi
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Unknown User Team Abubakarova Pobeda po poenima - 06:00
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-30
Završeno
Serhiy Kinal
Intelligent Team Ukraine
Artur Abiev Frota Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-26
Završeno
Agil Asgarov
Bbjja
Graf Melikov Icon Jiu-Jitsu Team - International Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-31
Završeno
Nazim Ashurbekov
Ribeiro Jiu Jitsu
Ignatiy Bufeev Neves Brazilian Jiu Jitsu Association Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
1-35
Završeno
Sergey Andreenkov
Strela Team
Hasan Novruzov Azerbaijan Top Team Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-33
Završeno
Pavel Izmailov
Jungle BJJ
Nikita Tretyakov Gracie Barra Knightsbridge Pobedio Završnicom - 04:43
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-39
Završeno
Oleg Vukhan
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobedio Završnicom - 02:16
Ivan Sitishev Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-30
Završeno
Vladislav Losev
Ribeiro Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 06:00
German Shesterikov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-40
Završeno
Aizat Kireyev
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 03:55
Alexandr Sidelnikov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-23
Završeno
Murtazali Murtazaliev
Kyrgyzstan Top Team
Pobeda po poenima - 06:00
Oleg Rudnev Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-32
Završeno
Ismat Farzaliyev
Azerbaijan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Nazar Pivovarchuk Lloyd Irvin M.A. Pobeda po poenima - 05:00