Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-1
Ferdig
Nicolas Ponce
M.O.D UAE
Seier med poeng - 05:00
Hernan Rukoz Maldonado Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Saturday)
3-1
Ferdig
Arturo Palacio
Gracie Barra Colombia
Seier med poeng - 05:00
Manuel Otero Cerbon Gracie Barra
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-1
Ferdig
Bruno Antonietta
Gracie Barra Playa del Carmen
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Bruno Faneco MR BJJ México
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-2
Ferdig
Fabio Arboleda
Affinity Studios Colombia
Seier på submission - 03:41
Orlando Yeh Math of Jiu-Jitsu
Men's GI / Brown / Master 2 / 62KG
(Saturday)
1-2
Ferdig
Jovanni Mandujano
Roberto Zapata Team
Seier med poeng - 05:00
Jose Alberto Toledo Mendoza Brazilianwarriors
Men's GI / Brown / Master 1 / 62KG
(Saturday)
3-2
Ferdig
Luis Felipe Rondon
Cardona's BJJ Martial Arts
Brando Ramirez Navarrete Gracie Allegiance Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-5
Ferdig
Gibran Alvarez
Gracie Barra Playa del Carmen
Seier med poeng - 05:00
Christian Vera Math of Jiu-Jitsu
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-3
Ferdig
Sergio Bote Gutierrez
Brasa (Felipe Costa)
Seier med poeng - 05:00
Carlos Pereira Rilion Gracie Academy Guatemala
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-3
Ferdig
Jonatan Jimenez
Team Carvalho
Seier med poeng - 05:00
Javier Lopez ATRIXION COMBAT SPORTS
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-4
Ferdig
Hernan Rukoz Maldonado
Gracie Barra Playa del Carmen
Seier med poeng - 05:00
Orlando Yeh Math of Jiu-Jitsu
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
Ferdig
Omar Moreno Marroquin
Brasa (Felipe Costa)
Seier på Walkover
KEVIN RUIZ Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Saturday)
1-5
Ferdig
Mario Sanchez Cervantes
Team Carvalho
Seier med poeng - 05:00
Fernando Balderas Melo JSBJJ
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-6
Ferdig
Osvaldo Moizinho
Ares BJJ
Seier på submission - 02:55
Gibran Alvarez Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-5
Ferdig
Jesus Quevedo
Math of Jiu-Jitsu
Jesus Gomez Najera Gfteam Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:44
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
Ferdig
Carlos Pereira
Rilion Gracie Academy Guatemala
Seier på Walkover
KEVIN RUIZ Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / Purple / Master 4 / 94KG
(Saturday)
1-6
Ferdig
Juan Antonio Ramirez Zuviri
Brasa (Felipe Costa)
Alberto Lopez Math of Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-7
Ferdig
Luis Enrique Acuna Garcia
Brazilianwarriors
Dainis Nguyen Huu Jiu-Jitsu For Life Team Seier på submission - 03:16
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-4
Ferdig
Luis Fernando Anzueto Rosales
MR BJJ México
Seier med poeng
Jonatan Jimenez Team Carvalho
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-3
Ferdig
Nicolas Ponce
M.O.D UAE
Seier med poeng - 05:00
Fabio Arboleda Affinity Studios Colombia
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-8
Ferdig
Uriel Monroy
Renzo Gracie Mexico
Seier på submission - 03:53
Oscar Nicolas Guzman Brazilianwarriors
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-7
Ferdig
Clara Valdes
Gracie Barra Playa del Carmen
Andrea Trejo One Way Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-10
Ferdig
Pedro Valenca Neto
Pslpb Cicero Costha
Seier med poeng - 05:00
Herminio Mora Ares BJJ
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-4
Ferdig
Sergio Bote Gutierrez
Brasa (Felipe Costa)
Seier på submission - 02:24
Omar Moreno Marroquin Brasa (Felipe Costa)
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-8
Ferdig
Christian Vera
Math of Jiu-Jitsu
Luis Enrique Acuna Garcia Brazilianwarriors Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-8
Ferdig
Amairani Abigail Valencia Bastidas
Gracie Barra Playa del Carmen
Valentina Balam Daniri Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-9
Ferdig
Jefersson Ruiz
Gracie Barra (Usa)
Robin Jones Soul Fighters (Bruno Mendes) Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-11
Ferdig
Pedro Valenca Neto
Pslpb Cicero Costha
Seier med poeng - 05:00
Herminio Mora Ares BJJ
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-11
Ferdig
Yony Andres Zuluaga Gomez
Gracie Colombia
Alejandro Giraldo Ocampo Cardona's BJJ Martial Arts Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
Ferdig
Luis Enrique Acuna Garcia
Brazilianwarriors
Gibran Alvarez Gracie Barra Playa del Carmen Seier på Walkover
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-6
Ferdig
Jonatan Jimenez
Team Carvalho
Seier på submission - 00:32
Jesus Quevedo Math of Jiu-Jitsu
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-9
Ferdig
Clara Valdes
Gracie Barra Playa del Carmen
Amairani Abigail Valencia Bastidas Gracie Barra Playa del Carmen Seier på submission - 04:09
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-10
Ferdig
David Vega Mejia
Affinity Studios Colombia
Seier med poeng - 05:00
Uriel Monroy Renzo Gracie Mexico