Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-1
Završeno
Nicolas Ponce
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Hernan Rukoz Maldonado Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Saturday)
3-1
Završeno
Arturo Palacio
Gracie Barra Colombia
Pobeda po poenima - 05:00
Manuel Otero Cerbon Gracie Barra
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-1
Završeno
Bruno Antonietta
Gracie Barra Playa del Carmen
Pobedio Odlukom - 05:00
Bruno Faneco MR BJJ México
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-2
Završeno
Fabio Arboleda
Affinity Studios Colombia
Pobedio Završnicom - 03:41
Orlando Yeh Math of Jiu-Jitsu
Men's GI / Brown / Master 2 / 62KG
(Saturday)
1-2
Završeno
Jovanni Mandujano
Roberto Zapata Team
Pobeda po poenima - 05:00
Jose Alberto Toledo Mendoza Brazilianwarriors
Men's GI / Brown / Master 1 / 62KG
(Saturday)
3-2
Završeno
Luis Felipe Rondon
Cardona's BJJ Martial Arts
Brando Ramirez Navarrete Gracie Allegiance Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-5
Završeno
Gibran Alvarez
Gracie Barra Playa del Carmen
Pobeda po poenima - 05:00
Christian Vera Math of Jiu-Jitsu
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-3
Završeno
Sergio Bote Gutierrez
Brasa (Felipe Costa)
Pobeda po poenima - 05:00
Carlos Pereira Rilion Gracie Academy Guatemala
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-3
Završeno
Jonatan Jimenez
Team Carvalho
Pobeda po poenima - 05:00
Javier Lopez ATRIXION COMBAT SPORTS
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-4
Završeno
Hernan Rukoz Maldonado
Gracie Barra Playa del Carmen
Pobeda po poenima - 05:00
Orlando Yeh Math of Jiu-Jitsu
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
Završeno
Omar Moreno Marroquin
Brasa (Felipe Costa)
Pobeda bez borbe
KEVIN RUIZ Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Saturday)
1-5
Završeno
Mario Sanchez Cervantes
Team Carvalho
Pobeda po poenima - 05:00
Fernando Balderas Melo JSBJJ
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-6
Završeno
Osvaldo Moizinho
Ares BJJ
Pobedio Završnicom - 02:55
Gibran Alvarez Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-5
Završeno
Jesus Quevedo
Math of Jiu-Jitsu
Jesus Gomez Najera Gfteam Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:44
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
Završeno
Carlos Pereira
Rilion Gracie Academy Guatemala
Pobeda bez borbe
KEVIN RUIZ Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / Purple / Master 4 / 94KG
(Saturday)
1-6
Završeno
Juan Antonio Ramirez Zuviri
Brasa (Felipe Costa)
Alberto Lopez Math of Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-7
Završeno
Luis Enrique Acuna Garcia
Brazilianwarriors
Dainis Nguyen Huu Jiu-Jitsu For Life Team Pobedio Završnicom - 03:16
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-4
Završeno
Luis Fernando Anzueto Rosales
MR BJJ México
Pobeda po poenima
Jonatan Jimenez Team Carvalho
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-3
Završeno
Nicolas Ponce
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Fabio Arboleda Affinity Studios Colombia
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-8
Završeno
Uriel Monroy
Renzo Gracie Mexico
Pobedio Završnicom - 03:53
Oscar Nicolas Guzman Brazilianwarriors
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-7
Završeno
Clara Valdes
Gracie Barra Playa del Carmen
Andrea Trejo One Way Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-10
Završeno
Pedro Valenca Neto
Pslpb Cicero Costha
Pobeda po poenima - 05:00
Herminio Mora Ares BJJ
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-4
Završeno
Sergio Bote Gutierrez
Brasa (Felipe Costa)
Pobedio Završnicom - 02:24
Omar Moreno Marroquin Brasa (Felipe Costa)
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-8
Završeno
Christian Vera
Math of Jiu-Jitsu
Luis Enrique Acuna Garcia Brazilianwarriors Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-8
Završeno
Amairani Abigail Valencia Bastidas
Gracie Barra Playa del Carmen
Valentina Balam Daniri Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-9
Završeno
Jefersson Ruiz
Gracie Barra (Usa)
Robin Jones Soul Fighters (Bruno Mendes) Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-11
Završeno
Pedro Valenca Neto
Pslpb Cicero Costha
Pobeda po poenima - 05:00
Herminio Mora Ares BJJ
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-11
Završeno
Yony Andres Zuluaga Gomez
Gracie Colombia
Alejandro Giraldo Ocampo Cardona's BJJ Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
Završeno
Luis Enrique Acuna Garcia
Brazilianwarriors
Gibran Alvarez Gracie Barra Playa del Carmen Pobeda bez borbe
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-6
Završeno
Jonatan Jimenez
Team Carvalho
Pobedio Završnicom - 00:32
Jesus Quevedo Math of Jiu-Jitsu
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-9
Završeno
Clara Valdes
Gracie Barra Playa del Carmen
Amairani Abigail Valencia Bastidas Gracie Barra Playa del Carmen Pobedio Završnicom - 04:09
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-10
Završeno
David Vega Mejia
Affinity Studios Colombia
Pobeda po poenima - 05:00
Uriel Monroy Renzo Gracie Mexico