Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Teen / Grey / 56KG
(Sunday 5th November)
Gotowy
Ilya Kornichenko
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana walkowerem
Иван Мищенко Ribeiro Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Sunday 5th November)
2-5
Gotowy
Petr Mirskii
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Alexander Sokolov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday 5th November)
3-3
Gotowy
Ilia Kholodii
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Grigorij Akimec LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Boys Gi / Teen / White / 67KG
(Sunday 5th November)
5-5
Gotowy
Maksim Kusov
Zenith Bjj
Musa Gazalapov Checkmat International Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:05
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Sunday 5th November)
4-11
Gotowy
Yulia Firsova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Marina Znova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 34KG
(Sunday 5th November)
1-5
Gotowy
Dmitrii Muliak
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Fedor Petrov Stone Fight
Male Gi / White / Master 2 / 77KG
(Sunday 5th November)
3-9
Gotowy
Алексей Жигачев
Checkmat International
Alexander Баталов Jungle BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday 5th November)
2-8
Gotowy
Fedor Leshonok
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Matvey Kuzovenkov Nova União International Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Sunday 5th November)
Gotowy
Artur Osipov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana walkowerem
Havazh Ediev Daud Adaev Team
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Sunday 5th November)
Gotowy
Mukhamediyar Kudaikulov
Kazakhstan National Team
Wygrana walkowerem
Havazh Ediev Daud Adaev Team
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 34KG
(Sunday 5th November)
1-4
Gotowy
Яков Постников
Stone Fight
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Trifon Kostenko LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
4-13
Gotowy
Irina Ivonina
Augusto Miranda Team Carvalho
Elena Obrezkova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 02:25
Male Gi / White / Master 2 / 94KG
(Sunday 5th November)
3-12
Gotowy
Dmitrii Zaitsev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Yury Pavlovskii Zr Team Association
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Sunday 5th November)
5-6
Gotowy
Artur Osipov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Mukhamediyar Kudaikulov Kazakhstan National Team
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Sunday 5th November)
2-6
Gotowy
David Arashin
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Mira Rozenberg LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
1-7
Gotowy
Dmitrii Goriachev
Senna Fight Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:51
Sharaputdin Magomedov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
4-15
Gotowy
Liudmila Tsylvik
Ribeiro Jiu Jitsu
Darya Petrova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
3-16
Gotowy
Aleksandr Buyakas
Ribeiro Jiu Jitsu
Ilya Rybalkin Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 84KG
(Sunday 5th November)
5-7
Gotowy
Shamil Valiev
Jungle BJJ
Dmitry Timofeev Icon Jiu-Jitsu Team - International Wygrana na punkty - 04:00
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Sunday 5th November)
4-14
Gotowy
Zinoveva Natalia
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Marina Znova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
1-8
Gotowy
Валерий Плаксей
Checkmat International
Pavel Glushkin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
3-17
Gotowy
Minsu She
Ribeiro Jiu Jitsu
Anatoliy Chsheglov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday 5th November)
Gotowy
Islam Lulaev
Team Abubakarova
Wygrana walkowerem
Unknown User Ribeiro Jiu Jitsu
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday 5th November)
Gotowy
Unknown User
Ribeiro Jiu Jitsu
Fedor Leshonok LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana walkowerem
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday 5th November)
2-9
Gotowy
Islam Lulaev
Team Abubakarova
Matvey Kuzovenkov Nova União International Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Sunday 5th November)
5-9
Gotowy
Artur Gelkhaev
Daud Adaev Team
Wygrana na punkty - 04:00
Nikita Polyakov Zr Team Association
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
4-16
Gotowy
Elena Obrezkova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Anastasiya Vyatkina Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male Gi / White / Master 2 / 77KG
(Sunday 5th November)
3-11
Gotowy
Viktor Krotov
Beverly Hills Jiu Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Баталов Jungle BJJ
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
1-13
Gotowy
Artem Potemin
Strela Team
Renat Sadicov Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
4-18
Gotowy
Darya Petrova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Elena Solovyeva Senna Fight Academy Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 55KG
(Sunday 5th November)
Gotowy
Mikhail Bukhman
Stone Fight
Wygrana walkowerem
Artem Stepanov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 55KG
(Sunday 5th November)
2-12
Gotowy
Albert Bogdanov
Jungle BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Егор Солодовников