Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 110KG
(Sunday 5th November)
3-56
Gotowy
Maxim Petrin -Ban'kovksy
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Anton Danilichev Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-39
Gotowy
Emil Tarverdiev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Sergey Zimaev Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
3-44
Gotowy
Alexander Kalandarishvili
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Aleksander Usachev LION ACADEMY
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Sunday 5th November)
4-41
Gotowy
Roman Verbitsky
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Dmitriy Chernyshov Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
2-39
Gotowy
Andrew Ovsyannikov
Ribeiro Jiu Jitsu
Dmitrii Zorenko Zr Team Association Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-40
Gotowy
Vladimir Trofimenko
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Kirill Chernakov Team Lagarto
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-41
Gotowy
Denis Sidorenko
Zr Team Association
Yusup Kurbaitaev Ribeiro Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
3-45
Gotowy
Zelimhan Kasaev
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Kirill Trapeznikov Gracie Barra Hamburg
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Sunday 5th November)
4-42
Gotowy
Fuad Gadirov
Al Nasr Jiu Jitsu Academy
Azamat Otarov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
2-40
Gotowy
Akhmed Gasanguseinov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Rostislav Berezovchuk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-41
Gotowy
Dmitriy Reshetiuk
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Denis Soglaev Top Team Fight Club
Male Gi / White / Master 1 / 110KG
(Sunday 5th November)
3-50
Gotowy
Алексей Лысачев
Grill Chicken
Sergey Nekrasov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-40
Gotowy
Tengiz Shanggua
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Akhmed Alkhasov Ribeiro Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-45
Gotowy
Ramazan Ramazanov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Владимир Бессмельцев Ribeiro Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-44
Gotowy
Igor Gushchin
Ribeiro Jiu Jitsu
Elshan Khudakhan-zade Zenith Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(Sunday 5th November)
4-47
Gotowy
Roman Vistunov
Augusto Miranda Team Carvalho
Aleksandr Fedotov Team Lagarto Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / White / Master 1 / 110KG
(Sunday 5th November)
3-51
Gotowy
Boris Ignatenko
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Juan Von Willigh Bjj Globetrotters
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-35
Gotowy
Viktor Abramyan
LION ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:39
André Campedelli LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-42
Gotowy
Sergey Rogov
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Timur Verdiev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-43
Gotowy
Artemiy Kiselev
Gfteam
Rahmatullah Ramazanov Strela Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-51
Gotowy
Andrey Trenin
Ribeiro Jiu Jitsu
Stanislav Scheglov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:52
Male Gi / White / Adult / 110KG
(Sunday 5th November)
3-57
Gotowy
Alexandr Lobov
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Dmitriy Bazyl Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-36
Gotowy
Artem Ushakov
Ribeiro Jiu Jitsu
Abdurahmanhaji Murtazaliev Unity Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Sunday 5th November)
5-37
Gotowy
Maxim Yudin
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Damir Khakimov Team Lagarto
Male Gi / White / Master 1 / 110KG
(Sunday 5th November)
3-52
Gotowy
Sergey Nekrasov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Sergey Grigoryants LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-52
Gotowy
Mikhail Lukonin
Gracie Barra London Bridge
Igor Tolmachev-Shustov Ribeiro Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-45
Gotowy
Shamil Gadzhiev
Top Team Fight Club
Rafig Salmanov Frota Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-41
Gotowy
Sarkis Karapetyan
Top Team Fight Club
Wygrana na punkty
Igor Burenko LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Sunday 5th November)
5-38
Gotowy
Bakhtier Rozbaev
Zr Team Association
Oleg Agapitov Jungle BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:36
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-48
Gotowy
Rashid Salpagarov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pavel Plekhanov Senna Fight Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-46
Gotowy
Sergey Zimaev
Strela Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Vladimir Trofimenko Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-43
Gotowy
Akhmed Alkhasov
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Mikhail Plekhanov Ribeiro Jiu Jitsu