Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-42
Gotowy
Georgy Golodyuk
Ribeiro Jiu Jitsu
Anton Litvinenko Stone Fight Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-42
Gotowy
Anton Kolmakov
Checkmat International
Ismailov Ibragim Frota Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-47
Gotowy
Dmitriy Reshetiuk
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ismailov Ibragim Frota Academy
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-55
Gotowy
Sergey Krylov
Team Abubakarova
Maxim Gladkov Ribeiro Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:09
Male Gi / Brown / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
3-48
Gotowy
Magamedrasul Gadzhiev
Bbjja
Wygrana na punkty
Zaurbek Shekhinati LION ACADEMY
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-44
Gotowy
Yusup Kurbaitaev
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Zhuravlev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-44
Gotowy
Nazim Ashurbekov
Ribeiro Jiu Jitsu
Samad Gurbanov LION ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-48
Gotowy
Rahmatullah Ramazanov
Strela Team
Wygrana na punkty - 05:00
Elshan Khudakhan-zade Zenith Bjj
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Sunday 5th November)
4-44
Gotowy
Roman Verbitsky
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Dmitry Churilov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(Sunday 5th November)
4-50
Gotowy
Anton Solovyev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty
Roman Vistunov Augusto Miranda Team Carvalho
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-43
Gotowy
Константин Бугайчук
Ribeiro Jiu Jitsu
Alexander Sirash LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
1-53
Gotowy
Vitaliy Svininov
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Dmitry Sirotin Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-46
Gotowy
Рамзан Эдильгириев
Ribeiro Jiu Jitsu
Andrey Izosimov LION ACADEMY Wygrana na punkty
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-56
Gotowy
Stanislav Scheglov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Igor Tolmachev-Shustov Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-49
Gotowy
Rafig Salmanov
Frota Academy
Sergey Zimaev Strela Team Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:18
Male Gi / White / Master 1 / 110KG
(Sunday 5th November)
3-53
Gotowy
Sergey Grigoryants
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Boris Ignatenko LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-46
Gotowy
Timur Verdiev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Akhmed Alkhasov Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-45
Gotowy
Евгений Транжилин
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Redvanov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
1-54
Gotowy
Rustem Natiev
Checkmat International
Vadim Mikhailov Zenith Bjj Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-54
Gotowy
Sergey Badalyan
Team Lagarto
Wygrana na punkty - 05:00
Pavel Plekhanov Senna Fight Academy
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-47
Gotowy
Yusup Kurbaitaev
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Владимир Бессмельцев Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-47
Gotowy
Дмитрий Лебедев
Ribeiro Jiu Jitsu
Evgenii Lorov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-50
Gotowy
Dmitriy Reshetiuk
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Rahmatullah Ramazanov Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Sunday 5th November)
4-49
Gotowy
Roman Verbitsky
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Azamat Otarov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
1-55
Gotowy
Vasilii Girsov
Ribeiro Jiu Jitsu
Vasilii Kuzminov RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA) Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(Sunday 5th November)
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-48
Gotowy
Yury Yakubovskiy
Gracie Barra Knightsbridge
Wygrana na punkty - 05:00
Egor Chernakov Team Lagarto
Male Gi / White / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
1-56
Gotowy
Artem Shlyakov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Sergey Bondarenko Uabjj
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-48
Gotowy
Akhmed Alkhasov
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Владимир Бессмельцев Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-49
Gotowy
Sarkis Karapetyan
Top Team Fight Club
Wygrana na punkty - 05:00
Anton Litvinenko Stone Fight
Male Gi / White / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
1-57
Gotowy
Vitaliy Svininov
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Vadim Mikhailov Zenith Bjj
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(Sunday 5th November)
4-53
Gotowy
Aleksandr Fedotov
Team Lagarto
Wygrana na punkty - 06:00
Anton Solovyev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ