Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
2-24
Gotowy
Evgeny Bogdanov
Ribeiro Jiu Jitsu
Dmitriy Zhuravlev Beverly Hills Jiu Jitsu Club Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday 5th November)
4-35
Gotowy
Ibragim Ibragimov
Bbjja
Wygrana na punkty - 05:00
Ildar Biryukov Senna Fight Academy
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
3-40
Gotowy
Maur Maasiyaev
Top Team Fight Club
Aleksander Usachev LION ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
1-21
Gotowy
Evgeniy Bagaev
Jungle BJJ
Gadzimagomed Urkuliev Senna Fight Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-21
Gotowy
Vladimir Kotelnikov
LION ACADEMY
Roman Emelianov LION ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
2-29
Gotowy
Shamsudin Magomedov
Frota Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Unknown User Jungle BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday 5th November)
4-38
Gotowy
Stanislav Shvets
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vladimir Khomutov Zenith Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
3-33
Gotowy
Evgeny Kastornov
LION ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Dmitry Shcherbakov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
1-22
Gotowy
Kirill Kozlov
LION ACADEMY
Artem Pogrebniak LION ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
2-30
Gotowy
Jorge Paul Olivos Salazar
Senna Fight Academy
Unknown User LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-22
Gotowy
Alexsandr Silaev
Ribeiro Jiu Jitsu
Grigorii Pavlikov Ribeiro Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
1-27
Gotowy
Azamat Valiullin
Jungle BJJ
Andrey Belozertsev Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-33
Gotowy
Alexandr Kazunin
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Alexandr Verbovsky Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
3-41
Gotowy
Kirill Trapeznikov
Gracie Barra Hamburg
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Murad Arutyunyan Zr Team Association
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
1-28
Gotowy
Alexey Kulagin
LION ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Ivan Chromenkov
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Sunday 5th November)
5-8
Gotowy
Vilnur Khayrtdinov
Jungle BJJ
Said Taramov Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-34
Gotowy
Aleksandr Shniagin
Bjj Globetrotters
Sergei Nikitin RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA) Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Sunday 5th November)
5-27
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra London Bridge
Wygrana na punkty - 05:00
Vladislav Razzhivin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
3-38
Gotowy
Zelimhan Kasaev
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Roman Perervin Gracie Barra Hamburg
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
2-37
Gotowy
Andrew Ovsyannikov
Ribeiro Jiu Jitsu
Akhmed Gasanguseinov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-32
Gotowy
German Shesterikov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:21
Georgiy Ivanov LION ACADEMY
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Sunday 5th November)
3-46
Gotowy
Alexander Nikonorov
Ribeiro Jiu Jitsu
Roman Below LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
5-33
Gotowy
Evgenii Kriukov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Aleksei Ivonin Augusto Miranda Team Carvalho
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
2-26
Gotowy
Evgeny Bogdanov
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Sergey Sokolenko LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-33
Gotowy
Andrei Oktiabrinskii
Strela Team
Muslim Abaev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
3-47
Gotowy
Yaroslav Degtyarev
Checkmat International
Igor Oveshnikov Ribeiro Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
2-27
Gotowy
Dmitriy Zhuravlev
Beverly Hills Jiu Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Vadim Hazov Checkmat International
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
Gotowy
Roman Glinsky
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana walkowerem
Anatoly Abramov Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Sunday 5th November)
5-29
Gotowy
Viktor Demkeyev
Gracie Barra Hamburg
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Bakhtiyar Magomedov Strela Team
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Sunday 5th November)
5-30
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra London Bridge
Svyatoslav Ognev Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
3-35
Gotowy
Dmitry Shcherbakov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Ivan Popov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
1-35
Gotowy
Aleksey Mishchenko
Brasa (Felipe Costa)
Georgii Emelianov Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44