Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
2-31
Gotowy
Victor Leal
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Hudson Brito Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Sunday)
1-29
Gotowy
Ruan Emanoel
Azul Brazilian Jiu Jitsu
Brayan Santos Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
4-38
Gotowy
FELIPE BEZERRA
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission)
Joao Junior Commando Group
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Sunday)
5-38
Gotowy
Guilherme Gomes
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Jose Braga Zr Team Association
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Sunday)
1-34
Gotowy
Matheus Cardoso
Campeoes Do Amanha
Thiago Nascimento South Zone Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
2-32
Gotowy
Antonio Rpg
Dgt Soul Figthers
Guilherme Cordeiro Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Sunday)
5-37
Gotowy
Ershirley Kessy
South Zone Team
Wygrane przez Poddanie (submission)
Maria Sousa Ubuntu Jiu Jitsu Oficial
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Sunday)
5-35
Gotowy
Ana Beatriz
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Clara Maia ATOS
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Sunday)
3-35
Gotowy
Edielson Alves
South Zone Team
Danilo Lira Gracie Barra Wygrana na punkty - 04:00
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Sunday)
1-22
Gotowy
Ryan Tubarao
Kimura
Wygrana na punkty - 03:00
Michell Lucas Campeoes Do Amanha
Youth Men's GI / White / 66KG
(Sunday)
2-29
Gotowy
David Figeredo
Campeoes Do Amanha
Gustavo Serrano Campeoes Do Amanha Wygrana na punkty - 04:00
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
3-38
Gotowy
Lucas Bezerril
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Jonathan Moura Alliance
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Sunday)
1-30
Gotowy
Ronald Lima
Zr Team Association
Henrry Gabriel South Zone Team Wygrana na punkty - 04:00
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
2-33
Gotowy
Jonatan De Souza
ROXBJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Hudson Brito Alliance
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
5-42
Gotowy
Kaio Silva
Campeoes Do Amanha
Wygrana na punkty - 05:00
Talison Batista Icon Jiu Jitsu
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Sunday)
Gotowy
Giovani Nascimento
Alliance
Savio Ferreira Potiguar Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Sunday)
4-35
Gotowy
Israel Santos
Campeoes Do Amanha
Jose Neto Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
3-39
Gotowy
Fabricio. Gomes
South Zone Team
Wygrana na punkty - 05:00
Pablo Mariz CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Sunday)
1-31
Gotowy
Ruan Pereira
Zr Team Association
Brayan Santos Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
2-34
Gotowy
Guilherme Cordeiro
Checkmat International
Ryrion Ramos Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
1-35
Gotowy
Gabriel Melo
Gfteam
Alex Do Monte Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
4-39
Gotowy
Junior Medeiros
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Joao Junior Commando Group Wygrana na punkty - 05:00
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Sunday)
5-36
Gotowy
Manuela Carvalho
Zr Team Association
Ana Beatriz Zr Team Association Wygrana na punkty - 04:00
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
3-42
Gotowy
Samuel Nunes
Icon Jiu Jitsu
RAILSON ABREU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
1-36
Gotowy
Felipe Oliveira
ATRIXION
Wygrana na punkty - 05:00
Lucas Silva Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
2-37
Gotowy
Weslley Eugênio
Nobre Bjj
Anderson Oliveira Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
3-40
Gotowy
Lucas Bezerril
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Pedro Siqueira ATOS
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Sunday)
2-38
Gotowy
Heitor Paulo
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:30
Italo Oliveira South Zone Team
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-41
Gotowy
Felipe Silva
Checkmat International
Kaua Nick Commando Group Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
5-41
Gotowy
Andre Leite
Nova União International
Efferson Gomes Effinho Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
3-43
Gotowy
Joshua Hall
Team Passos
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Ygor Jeff Dojô Marcos Matos
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 62KG
(Sunday)
1-40
Gotowy
Eloise Coldibeli
Commando Group
Rafaelly Tâmmisa Gfteam Wygrana na punkty - 05:00