Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-53
Gotowy
Joao Paulo Marinho
Gracie Barra
Matthew Couto Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-54
Gotowy
Pedro Fonseca
Checkmat International
Luiz Felipe Gfteam Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:12
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-55
Gotowy
Gabriel Marcelo
Campeoes Do Amanha
Johnny Pontes Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:15
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-58
Gotowy
Charleson Augusto
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:43
William Ataide Campeoes Do Amanha
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
4-62
Gotowy
Jose Freitas
Boca Team
Rodolfo Trigueiro South Zone Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-59
Gotowy
Lucas Rocha
Campeoes Do Amanha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Joao Batista South Zone Team
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-59
Gotowy
Divanildo Pereira
Campeoes Do Amanha
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:56
Alexsandro Farias Campeoes Do Amanha
Men's GI / Brown / Master 2 / 85KG
(Sunday)
3-63
Gotowy
Hallysson Souza
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Landeilson Dantas Kimura
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
4-57
Gotowy
Helton Douglas
Checkmat International
Wygrana na punkty - 02:26
Wesley Melo South Zone Team
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Sunday)
1-63
Gotowy
Allankardec Sabino
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Romildo Terto Gracie Barra
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-55
Gotowy
Joao Paulo Marinho
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Joao Alves Kimura
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-59
Gotowy
George Lucas
Iron Fight
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Jeordan Junior ATOS
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-60
Gotowy
Filipe Vasconcelos
ROXBJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Diego Grigório Zr Team Association
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-56
Gotowy
Matthew Couto
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Luan Brasileiro Zr Team Association
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-59
Gotowy
Gideon Costa
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Filipe Lima The Brothers BJJ
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
4-60
Gotowy
Handerson De Oliveira
Boca Team
Alysson Morto Kimura Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Men's GI / Brown / Master 1 / 120KG
(Sunday)
Gotowy
Maurício Sant'Ana
Boca Team
Wygrana walkowerem
Gutenbrg Mendonca Campeoes Do Amanha
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Sunday)
5-64
Gotowy
Gustavo Brilhante
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Rodrigo Fujioka MB Brothers
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
4-61
Gotowy
Gibson Santos
ATOS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Luiz Alcoforado Campeoes Do Amanha
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-60
Gotowy
Jandder Paula
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Jeordan Junior ATOS
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-58
Gotowy
Arthur Santana
Campeoes Do Amanha
Wygrane przez Poddanie (submission)
Elesbao Borges Campeoes Do Amanha
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
3-62
Gotowy
Edgley Silva
Btt
Wygrana na punkty - 05:00
Zerlanio Felix Campeoes Do Amanha
Men's GI / Purple / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-64
Gotowy
Paulo Filho
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission)
Raul Pereira Zr Team Association
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
4-63
Gotowy
Gilmar Bernardo
South Zone Team
Jose Freitas Boca Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-61
Gotowy
Lucas Rocha
Campeoes Do Amanha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Sandro Rodrigues Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
Gotowy
Arielson Silva
Alliance
Wygrana walkowerem
Randane Silva ATOS
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-62
Gotowy
João Santos
Campeoes Do Amanha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Walter Duarte South Zone Team
Men's GI / Brown / Master 2 / 120KG
(Sunday)
5-68
Gotowy
Johnatan Ferreira
Zr Team Association
Edié Fagundes Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Men's GI / Brown / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-57
Gotowy
Odilon Rodrigo
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Maurício Sant'Ana Boca Team
Men's GI / Brown / Master 1 / 85KG
(Sunday)
3-64
Gotowy
Pedro Silva
Campeoes Do Amanha
Elvis Medeiros Btt Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-65
Gotowy
Milton Vieira
Gracie Barra
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Raul Pereira Zr Team Association
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
Gotowy
George Silva
Campeoes Do Amanha
Anderson Psico Gracie Barra Wygrana walkowerem