Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
1-39
Gotowy
Felipe Oliveira
ATRIXION
Wygrana na punkty - 05:00
Lucas Carvalho Gracie Barra
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Sunday)
2-48
Gotowy
Aellison Santos
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Geraldo Almeida Checkmat International
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Sunday)
5-49
Gotowy
Kennedy Morais
Campeoes Do Amanha
Luan Felipe Commando Group Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
4-55
Gotowy
Helton Douglas
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Wesley Melo South Zone Team
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-51
Gotowy
Kaio Santana
The Brothers BJJ
Randane Silva ATOS Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-55
Gotowy
Francisco Rodrigues
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
William Ataide Campeoes Do Amanha Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-49
Gotowy
Kaua Nick
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Mateus Cavalcante Campeoes Do Amanha
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-52
Gotowy
Gabriel Marcelo
Campeoes Do Amanha
Wygrana na punkty - 05:00
José Gabriel South Zone Team
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-52
Gotowy
Joao Alves
Kimura
Wygrana na punkty - 05:00
Felipe Lorhans Campeoes Do Amanha
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-52
Gotowy
Arielson Silva
Alliance
Pedro Fonseca Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-57
Gotowy
Divanildo Pereira
Campeoes Do Amanha
Filipe Vasconcelos ROXBJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-50
Gotowy
Matthew Couto
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Luan Cavalcante
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
4-53
Gotowy
Lucas Marques
Brazilian Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Kennet Anderson South Zone Team
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-56
Gotowy
Gideon Costa
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Charleson Augusto Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Sunday)
2-49
Gotowy
Júlio Rodrigues
Campeoes Do Amanha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Vinicius Cardoso Campeoes Do Amanha
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
4-58
Gotowy
Gibson Santos
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Handerson De Oliveira Boca Team
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-58
Gotowy
Alexsandro Farias
Campeoes Do Amanha
Diego Grigório Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
1-47
Gotowy
Giovana Figueredo
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Ana Beatriz Checkmat International
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-57
Gotowy
William Ataide
Campeoes Do Amanha
Filipe Lima The Brothers BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
1-57
Gotowy
Ruanniele Bento
Halavanca Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Evellin Lima Campeoes Do Amanha
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-53
Gotowy
Luiz Felipe
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Randane Silva ATOS
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-61
Gotowy
Walter Duarte
South Zone Team
Mariano Bezerra Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
3-60
Gotowy
George Silva
Campeoes Do Amanha
Edgley Silva Btt Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:44
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
1-58
Gotowy
Sheila Dos Santos
Campeoes Do Amanha
Talita Leite Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Men's GI / Black / Master 4 / 85KG
(Sunday)
2-55
Gotowy
Michell Torres
South Zone Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Leandro Gadelha Nova União International
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Sunday)
5-65
Gotowy
Josenilson Albino
Checkmat International
Leonardo Souza Kimura Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
4-56
Gotowy
Geoquias Artur
Alliance Paulista
Wesley Melo South Zone Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-56
Gotowy
Gutenbrg Mendonca
Campeoes Do Amanha
Odilon Rodrigo CASCÃO JIU-JITSU BRASIL Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
3-61
Gotowy
Zerlanio Felix
Campeoes Do Amanha
Wygrana na punkty - 05:00
Anderson Psico Gracie Barra
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-54
Gotowy
Luan Brasileiro
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Joao Alves Kimura
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-54
Gotowy
José Gabriel
South Zone Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Riquellmy Samuel Campeoes Do Amanha
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
4-59
Gotowy
Luiz Alcoforado
Campeoes Do Amanha
Wygrana na punkty - 05:00
Alysson Morto Kimura