Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
2-35
Gotowy
Hudson Brito
Alliance
Wygrana na punkty - 05:00
Guilherme Cordeiro Checkmat International
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
4-40
Gotowy
FELIPE BEZERRA
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Joao Junior Commando Group
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Sunday)
4-36
Gotowy
Lucas Moura
Azul Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Israel Santos Campeoes Do Amanha
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
5-44
Gotowy
Kaio Silva
Campeoes Do Amanha
Railson Fag Kimura Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
3-41
Gotowy
Pablo Mariz
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Pedro Siqueira ATOS
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
Gotowy
Fabricio. Gomes
South Zone Team
Wygrana walkowerem
Lucas Bezerril Gracie Barra
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-42
Gotowy
Rorion Souza
PITBULL BROTHERS
Wygrana na punkty - 05:00
Paulo Guimarães G13Bjj-Jp
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Sunday)
5-40
Gotowy
Guilherme Gomes
Commando Group
Jose Braga Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
2-39
Gotowy
Vitor Herculano
Commando Group
Wevanus Alves South Zone Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Sunday)
4-37
Gotowy
Jose Neto
Gfteam
Lucas Moura Azul Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
5-43
Gotowy
Jostan Lima
Campeoes Do Amanha
Wygrana na punkty - 05:00
Efferson Gomes Effinho Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
2-36
Gotowy
Jonatan De Souza
ROXBJJ
Ryrion Ramos Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Women's GI / Purple / Professional / 95KG
(Sunday)
3-46
Gotowy
Larissa Evelyn
South Zone Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Vitoria Carvalho South Zone Team
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Sunday)
1-32
Gotowy
Ronald Lima
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Ruan Pereira Zr Team Association
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
2-40
Gotowy
Lucas Barbosa
Zr Team Association
Wevanus Alves South Zone Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
1-41
Gotowy
Johan Ramos
Campeoes Do Amanha
Wygrana na punkty - 05:00
Ket Shallyke CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-44
Gotowy
Igor Nogueira
COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Tiago Silva Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
3-44
Gotowy
Samuel Nunes
Icon Jiu Jitsu
Ygor Jeff Dojô Marcos Matos Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
2-41
Gotowy
Rennan Medeiros
Zr Team Association
Romário Silva Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-43
Gotowy
Francisco Trindade
Campeoes Do Amanha
Kaua Nick Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
1-42
Gotowy
Anderson Costa
Campeoes Do Amanha
Gabriel Santiago Ct Jonson Rodrigues Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-45
Gotowy
Mateus Cavalcante
Campeoes Do Amanha
Wygrana na punkty - 05:00
Neto Campelo South Zone Team
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
3-45
Gotowy
RAILSON ABREU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Joshua Hall Team Passos
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Sunday)
5-47
Gotowy
Kennedy Morais
Campeoes Do Amanha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Antonio Netto Campeoes Do Amanha
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Sunday)
2-43
Gotowy
Kaio Nunes
Campeoes Do Amanha
Aellison Santos Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 95KG
(Sunday)
3-47
Gotowy
Mabel Saturnino
Checkmat International
Vitoria Carvalho South Zone Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
5-45
Gotowy
Efferson Gomes
Effinho Jiu Jitsu
Kaio Silva Campeoes Do Amanha Wygrana na punkty - 05:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Sunday)
1-33
Gotowy
Henrry Gabriel
South Zone Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Brayan Santos Halavanca Brazilian Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-46
Gotowy
Rorion Souza
PITBULL BROTHERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Luan Silva ATOS
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
Gotowy
Lucas Barbosa
Zr Team Association
Rennan Medeiros Zr Team Association Wygrana walkowerem
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
3-49
Gotowy
Jose Paulo
Alliance Paulista
Breno Melo South Zone Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-47
Gotowy
Kaua Nick
Commando Group
Tiago Silva Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00