Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
11
Završeno
Joao Lopes
Gracie Humaita
Pobeda po poenima - 05:00
Jorge Martins Exodus Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-11
Završeno
Kevin De Souza
Gordo Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Fellip Marinha Ardo
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-6
Završeno
Victor Pavez Cabezas
Cohab Chile
Jose Lucas Freitas Gfteam Pobedio Odlukom - 00:26
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-13
Završeno
Raphael Rocha
Manimal Team France
Guilherme Lima Supremacia Alfa Jj Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-16
Završeno
Anny Carvalho
ATOS
Julia Gervasio Dream Art Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-16
Završeno
Erick Barbosa
Ctkarral
Pobeda po poenima - 05:00
Arthur Firmino Infight Brazil
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-7
Završeno
Joao Nascimento
Gm Team
Pobedio Završnicom - 04:02
Wesley De Araujo Cardoso HBT JIU-JITSU
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-17
Završeno
Mateus Pereira
Nova União International
Nykolas Pascoetto Alliance Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:43
Para Jiu-Jitsu / Male / Class K2 - K3
(Friday)
9-14
Završeno
Vivaldo Jesus
Barra Do Garcas
Pobedio Odlukom - 06:00
Antonio Correa Gracie Barra
Women's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
3-11
Završeno
Emile Fraga
Gfteam
Fernanda Brito 67 PANTANAL ASSOCIATION Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-18
Završeno
Isaias Araujo
Brazil 021
Savio Ferreira Commando Group Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
8-7
Završeno
Mateus Barbosa
RENZO GRACIE
João Marinho Renzo Gracie Ipanema Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-12
Završeno
KAUA GUIMARAES
Geração Upp
Pobedio Završnicom - 00:52
Anderson Miranda Jr Lopes Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-19
Završeno
Felipe Lacerda
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Luiz Fernando Hazáq Jiu-Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-13
Završeno
Estevan Lima
Infight Brazil
Luiz Mello A2 Jiu-jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
3-12
Završeno
Beatriz Daniels
Gfteam
Ketley Alves Karakará Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-9
Završeno
Flavio Maciel
Pslpb Cicero Costha
Joao Nascimento Gm Team Pobeda po poenima - 05:00
Para Jiu-Jitsu / Male / Class K2 - K4
(Friday)
9-15
Završeno
Ezequiel Geraldo
COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Pobeda po poenima - 05:00
Luciano Dantas Gimenes Team
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
Završeno
Miguel Donoso
Cohab Chile
Pobeda bez borbe
Victor Pavez Cabezas Cohab Chile
Para Jiu-Jitsu / Male / Class K1
(Friday)
8-18
Završeno
Thomas Silva
Rf Team
Jeverson Felix COWBOY JIU-JITSU OFICIAL Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-14
Završeno
Lucas Gatte
Brazilian Top Team
Pobedio Završnicom - 03:56
Ignatius Martins Apex Jiu-Jitsu HQ
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-10
Završeno
Antonio Jesus
Guigo Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Danilo Garcia Gracie Humaita
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-14
Završeno
Filipe Couto
Commando Group
Pobedio Završnicom - 00:42
Lucas Lugon Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-20
Završeno
Gabriel Farias
Commando Group
Lucas Araujo M.O.D UAE Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-18
Završeno
Lucas Leal
Gfteam
Pobedio Završnicom - 04:59
Alexsander Alves Ctmr
Men's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
12
Završeno
Lucas Martins
Gfteam
Chystian Molteno Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
1-13
Završeno
Rebeca Monteiro
Six Blades Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Yara Coentro Castro Team
Women's GI / Blue / Amateur / Heavyweight (Under 95KG)
(Friday)
6-15
Završeno
Ana Rosa
Ctmr
Agatha Nigro Dream Art Pobedio Završnicom - 00:15
Para Jiu-Jitsu / Male / Class K2 - K3
(Friday)
9-16
Završeno
Osmary Santos
COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Pobedio Završnicom - 03:44
Antonio Correa Gracie Barra
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-15
Završeno
Caio Martins
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Marcos Aquino Gracie Barra Asuncion Paraguay
Women's GI / Blue / Amateur / Heavyweight (Under 95KG)
(Friday)
6-16
Završeno
WALESKA AFFONSO
ESPORTE ATIVO/ EQUIPE SBJJ
Iasmin Gabrielli Familia Gomes Bjj Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-11
Završeno
Luiz Guimaraes
JFC Almeida JJ
Pobeda po poenima - 05:00
Jose Lucas Freitas Gfteam