Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
2
Završeno
Teresa Sousa
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 00:33
Natalia Santos Alliance
Women's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
1
Završeno
LETICIA OLIVEIRA
LEME FIGHT TEAM
Mila Auvinet MOKA TEAM 443 Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-1
Završeno
Thais Ribeiro
Gfteam
Sarah Jesus Videira Jj Pobedio Završnicom - 04:23
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-1
Završeno
Gabriel Santos
Jiu-Jitsu For Life Team
Pobedio Završnicom - 03:58
Vitor Oliveira RENZO GRACIE
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-2
Završeno
Laura Garcia
Gracie Humaita
Steffany Barbosa Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-2
Završeno
Michel Oliveira
Gfteam
Pobedio Završnicom - 02:33
Victor Hugo Bernardo Neves Ferreira Força Jovem Universal
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-3
Završeno
Danuza Costa
Commando Group
Pobedio Završnicom - 03:43
Yasmin Silva Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Men's GI / White / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
7-1
Završeno
Marco Junior
Maré Top Team
Pobeda po poenima - 05:00
Isaque Silva Gfteam
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-3
Završeno
Bernardo Ferreira
RENZO GRACIE
Pobedio Završnicom - 02:15
Bryan Fernandes New School Loyal Brothers Bjj
Women's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
3
Završeno
Teresa Sousa
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 05:00
Maria Vaz Castro Team
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-2
Završeno
Arthur Daniels
Gfteam
Pobedio Završnicom - 02:43
Arthur Ripel Salgado Checkmat International
Women's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
4
Završeno
Daniela Calixto
Renzo Gracie Ipanema
Pobedio Završnicom - 02:28
Mila Auvinet MOKA TEAM 443
Men's GI / White / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
7-3
Završeno
Joao Da Conceicao
ATRIXION COMBAT SPORTS
Isaque Silva Gfteam Pobedio Završnicom - 00:32
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-4
Završeno
Gabriel Santos
Jiu-Jitsu For Life Team
Pobeda po poenima - 05:00
Alerrandro Facioni Aguia Jiu Jitsu B9
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-1
Završeno
Danyella Eduarda Queiroz Da Silveira
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Ana Oliveira Gracie Barra
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
8-1
Završeno
DANIEL ODEH
Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
João Marinho Renzo Gracie Ipanema Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-4
Završeno
Brenda Toledo
Gracie Humaita
Sarah Jesus Videira Jj Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-5
Završeno
Michel Oliveira
Gfteam
Pobedio Završnicom - 03:20
Bernardo Ferreira RENZO GRACIE
Women's GI / White / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
3-1
Završeno
Isabela Gomes
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Sthefanny Dhinniz Exodus Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
5
Završeno
Luis Eleson Fonseca
Gfteam
Cauã Magalhaes Top Brother Pobedio Odlukom - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-6
Završeno
Jose Bonella
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 03:13
Pedro Reis Commando Group
Para Jiu-Jitsu / Male / Class L3
(Friday)
8-15
Završeno
Alex Lira
COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Pobedio Završnicom - 00:46
Gabriel Nogueira FADDA JJ
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-5
Završeno
Steffany Barbosa
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Danuza Costa Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-4
Završeno
VITHOR SILVA
SEMEL
Paulo Chinguita Alliance Pobeda po poenima - 01:21
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-2
Završeno
Everton Ferreira
Hazáq Jiu-Jitsu
Luan Silva Nova União International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-5
Završeno
Matthew Couto
Commando Group
Pobedio Završnicom - 04:22
Arthur Daniels Gfteam
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-2
Završeno
Anny Carvalho
ATOS
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:50
Niessa Farias Brazilian Top Team
Men's GI / White / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
7-6
Završeno
Marco Junior
Maré Top Team
Pobeda po poenima - 05:00
Isaque Silva Gfteam
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-1
Završeno
Jader Ferreira
RENZO GRACIE
Pobeda po poenima - 05:00
Jefferson Guimaraes Commando Group
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-3
Završeno
Ana Silva
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 05:00
Lohanne Freitas Fadda Jiu-Jitsu
Women's GI / White / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
3-2
Završeno
Milena Nepomuceno
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Louise Pimenta Gfteam
Para Jiu-Jitsu / Male / Class L3
(Friday)
8-17
Završeno
Matthew Tate
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Pobedio Završnicom - 02:01
Gabriel Nogueira FADDA JJ