Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
8-11
Završeno
João Marinho
Renzo Gracie Ipanema
Davi Santos Maré Top Team Pobeda po poenima - 05:10
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-23
Završeno
Victor Luiz
Commando Group
Pobedio Završnicom - 01:30
Daniel Lopes Gfteam
Women's GI / Blue / Amateur / Roosterweight (Under 49KG)
(Friday)
5-31
Završeno
Viviann De Sá
West Side
Carolina Tavares FAQUIR BROTHERS Pobedio Završnicom - 02:15
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-24
Završeno
Eduardo Sobrinho
Gfteam
Pobedio Završnicom - 00:20
Luan Lima Commando Group
Para Jiu-Jitsu / Male / Class B3
(Friday)
9-23
Završeno
Fernando Ferreira
Ratos De Tatâme
Pobeda po poenima - 05:00
Thiago Rabello Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
19
Završeno
Rodrigo Cadiz Rodriguez
Cohab Chile
Joao Lopes Gracie Humaita Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-19
Završeno
Adriano Azambuja
Gfteam
Marcio Magalhaes Crown Jiu-jitsu Academy Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-25
Završeno
Erick Barbosa
Ctkarral
Pobeda po poenima - 05:00
Matheus Carvalho Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-26
Završeno
Filipe Couto
Commando Group
Pobedio Završnicom - 00:44
Caio Martins Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-20
Završeno
Waldemir Junior
Castro Team
Pobedio Završnicom - 00:42
Victor Rodrigues Valle Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-21
Završeno
ISMAEL PEREIRA
SEMEL
Dominick Melo SAS TEAM Pobedio Završnicom - 02:01
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
8-12
Završeno
BERNARDO VIEIRA
Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Paulo Hora Gracie Humaita Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Heavyweight (Under 95KG)
(Friday)
6-25
Završeno
Agatha Nigro
Dream Art
Pobeda po poenima - 05:00
Iasmin Gabrielli Familia Gomes Bjj
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-25
Završeno
KAUA GUIMARAES
Geração Upp
Pobedio Završnicom - 00:32
Luiz Mello A2 Jiu-jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-27
Završeno
Joab Reis
Six Blades Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Luan Andrade Zr Team Association
Para Jiu-Jitsu / Male / Class B1
(Friday)
9-24
Završeno
Walberth Silva
Gracie Humaita
Pobedio Završnicom - 03:49
VINICUS LIMA Nativos Team Madre De Deus
Men's GI / Blue / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
20
Završeno
Damiao Lima
Nova União International
Guilherme Leite Carlson Gracie Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-22
Završeno
GUILHERME VIEIRA
Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Pobedio Završnicom - 02:13
Guilherme Weneck Brazilian Top Team
Men's GI / Blue / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
Završeno
Lucas Lemos
SAS TEAM
Rodrigo Cadiz Rodriguez Cohab Chile Pobeda bez borbe
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-26
Završeno
Ricardo Filho
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Lucas Leal Gfteam
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-20
Završeno
Antonio Jesus
Guigo Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Bryan Gomes Eleva Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-29
Završeno
German Pugliese
Ratao Jiu Jitsu internacional
Lucas Araujo M.O.D UAE Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-27
Završeno
Álvaro Fraga
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Bruno Neves Alliance
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-23
Završeno
Marcus Cardoso
Danilo Lima
Pobeda po poenima - 05:00
Junior Rodas Gracie Barra Asuncion Paraguay
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-28
Završeno
Erik Lira
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Felipe Aquino Clube Goncalense
Para Jiu-Jitsu / Male / Class E3
(Friday)
9-27
Završeno
RANYERU OLIVEIRA
MAUMAU COMBAT jj
RODRIGO MATOSO B9 Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-21
Završeno
Guilherme Amaral
Gfteam
Pobedio Završnicom - 00:26
Patricio Artiaga Escobar Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-32
Završeno
Lucas Silva
Gfteam
Savio Ferreira Commando Group Pobedio Završnicom - 01:19
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-27
Završeno
Paulo Machado
Prime Team
MAtheus Araujo Top Brother Pobedio Završnicom - 00:34
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-24
Završeno
Gustaf Gabriel De Assis
67 PANTANAL ASSOCIATION
Hudson Lucas Guigo Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Para Jiu-Jitsu / Male / Class B3
(Friday)
Završeno
Moises Santoro
BREDA JJ
Pobeda bez borbe
Fernando Ferreira Ratos De Tatâme
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-8
Završeno
Mateus Farias
Carlson Gracie Jiu Jitsu Team
Gustavo Deus Gustavo Adolfo Jiu Jitsu Team Pobedio Završnicom - 00:09