Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Kids 2 / White / 29KG
(Sunday)
5-14
Färdig
Maria Luiza
Coletivo Bjj
Vann på Submission
Celia Martins Zr Team Association
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 34KG
(Sunday)
Färdig
Heitor Lanes
Zr Team Association
Vann på Walkover
Nathan Ramos Campeoes Do Amanha
Boys GI / Kids 2 / Grey / 34KG
(Sunday)
4-7
Färdig
José Figueiredo
Zr Team Association
Vann på poäng - 01:59
Davi Farias Commando Group
Boys GI / Kids 1 / Grey / 24KG
(Sunday)
1-11
Färdig
Eduardo Córdula
Campeoes Do Amanha
Vann på poäng - 02:00
Ário Trevisan Campeoes Do Amanha
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
5-5
Färdig
Kléber Silva
Zr Team Association
Vann på poäng - 02:00
Lorenzo Faria Bhx Team
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Sunday)
3-10
Färdig
Jorge Gabriel
Gracie Barra
Caio Gomes BROTHERS RAMOS Vann på Submission - 01:39
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Sunday)
2-4
Färdig
Lucas Souza
Gracie Barra
Vann på poäng - 01:25
Carlos Souza Gracie Barra
Boys GI / Kids 1 / Grey / 21KG
(Sunday)
5-11
Färdig
Isaac Fernandes
Gracie Barra
Vann på poäng - 02:00
Heytor Ramos Gracie Barra
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Sunday)
3-8
Färdig
Fabio Nascimento
Checkmat International
Werlleyn Silva ATOS Vann på Submission - 00:32
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Sunday)
4-3
Färdig
Gabriel Bernardo
Campeoes Do Amanha
Elias Miguel Campeoes Do Amanha Vann på poäng - 02:00
Girls GI / Kids 3 / White / 36KG
(Sunday)
5-13
Färdig
Jordana Queiroz
Campeoes Do Amanha
Emanuendilly Emanuendilly Yuri Gomes Bjj Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Sunday)
4-4
Färdig
Raphael Jesus Melo
Checkmat International
Vann på poäng - 02:39
Henzo Cesar South Zone Team
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Sunday)
3-11
Färdig
Pedro Oliveira
Checkmat International
Vann på Submission - 01:22
Caio Gomes BROTHERS RAMOS
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 34KG
(Sunday)
5-3
Färdig
Bruno Rodrigues
Zr Team Association
Vann på poäng - 02:00
Heitor Lanes Zr Team Association
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Sunday)
2-9
Färdig
Davi Olegario
Alliance
João Costa Team Jonson Rodrigues Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Sunday)
4-10
Färdig
Heitor Salvador
Gracie Barra
Vann på poäng - 02:00
Arthur Sousa Campeoes Do Amanha
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
1-5
Färdig
Arthur Junior
South Zone Team
Guilherme Marinho ATOS Vann på Submission - 00:45
Boys GI / Infant / White / Grey / 62KG
(Sunday)
1-8
Färdig
João Araújo
Gracie Barra
Arthur Gabriel Vieira Cascão Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:47
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
5-7
Färdig
Kléber Silva
Zr Team Association
Vann på poäng - 02:00
Enzo Ferreira CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Sunday)
2-12
Färdig
Luann Raimundo
Gracie Barra
Vann på Submission - 00:12
Arthur Nicolas Gracie Barra
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Sunday)
2-10
Färdig
Kelvyn Guilherme
Campeoes Do Amanha
Davi Olegario Alliance Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Sunday)
3-15
Färdig
Davi Do Santos Fernandes
Relson Gracie
Heitor Costa Boca Team Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Kids 1 / Grey / 21KG
(Sunday)
5-12
Färdig
Kalu Pereira
Mg Team
Vann på Submission - 01:46
Isaac Fernandes Gracie Barra
Boys GI / Infant / White / Grey / 62KG
(Sunday)
1-6
Färdig
Guilherme Andrade
Campeoes Do Amanha
Dayvyd Souza ROXBJJ Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Sunday)
4-12
Färdig
Arthur Sousa
Campeoes Do Amanha
Vann på poäng - 02:00
Daniel Nunes Checkmat International
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Sunday)
3-16
Färdig
Jose Bastista
Campeoes Do Amanha
Renato Costa Zr Team Association Vann på Submission - 00:05
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Sunday)
2-11
Färdig
João Costa
Team Jonson Rodrigues
Davi Olegario Alliance Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 27KG
(Sunday)
4-15
Färdig
João Kleber
Szt
Vann på Submission - 01:30
João Azevedo Gfteam
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
5-8
Färdig
Ravi Medeiros
Checkmat International
Enzo Ferreira CASCÃO JIU-JITSU BRASIL Vann på poäng - 02:00
Girls GI / Infant / Grey / Yellow / 32KG
(Sunday)
3-12
Färdig
Laura Silva
Gfteam
Vann på Submission - 01:17
Hadassa Teixeira Campeoes Do Amanha
Boys GI / Infant / White / Grey / 62KG
(Sunday)
1-7
Färdig
Vinicis Espinola
Gfteam
Dayvyd Souza ROXBJJ Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
5-9
Färdig
Henrick Cesar
South Zone Team
Kléber Silva Zr Team Association Vann på poäng - 02:00