Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-53
Färdig
Joao Paulo Marinho
Gracie Barra
Matthew Couto Commando Group Vann på Submission - 02:25
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-54
Färdig
Pedro Fonseca
Checkmat International
Luiz Felipe Gfteam Vann på domslut - 01:12
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-55
Färdig
Gabriel Marcelo
Campeoes Do Amanha
Johnny Pontes Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Vann via diskvalificering - 04:15
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-58
Färdig
Charleson Augusto
Gfteam
Vann på Submission - 04:43
William Ataide Campeoes Do Amanha
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
4-62
Färdig
Jose Freitas
Boca Team
Rodolfo Trigueiro South Zone Team Vann på Submission - 03:39
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-59
Färdig
Lucas Rocha
Campeoes Do Amanha
Vann på Submission - 04:01
Joao Batista South Zone Team
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-59
Färdig
Divanildo Pereira
Campeoes Do Amanha
Vann på domslut - 01:56
Alexsandro Farias Campeoes Do Amanha
Men's GI / Brown / Master 2 / 85KG
(Sunday)
3-63
Färdig
Hallysson Souza
Checkmat International
Vann på poäng - 05:00
Landeilson Dantas Kimura
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
4-57
Färdig
Helton Douglas
Checkmat International
Vann på poäng - 02:26
Wesley Melo South Zone Team
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Sunday)
1-63
Färdig
Allankardec Sabino
Zr Team Association
Vann på Submission - 00:16
Romildo Terto Gracie Barra
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-55
Färdig
Joao Paulo Marinho
Gracie Barra
Vann på Submission - 00:31
Joao Alves Kimura
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-59
Färdig
George Lucas
Iron Fight
Vann på Submission - 03:51
Jeordan Junior ATOS
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-60
Färdig
Filipe Vasconcelos
ROXBJJ
Vann på poäng - 05:00
Diego Grigório Zr Team Association
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-56
Färdig
Matthew Couto
Commando Group
Vann på poäng - 05:00
Luan Brasileiro Zr Team Association
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-59
Färdig
Gideon Costa
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Vann på Submission - 01:43
Filipe Lima The Brothers BJJ
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
4-60
Färdig
Handerson De Oliveira
Boca Team
Alysson Morto Kimura Vann på Submission - 00:40
Men's GI / Brown / Master 1 / 120KG
(Sunday)
Färdig
Maurício Sant'Ana
Boca Team
Vann på Walkover
Gutenbrg Mendonca Campeoes Do Amanha
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Sunday)
5-64
Färdig
Gustavo Brilhante
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
Rodrigo Fujioka MB Brothers
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
4-61
Färdig
Gibson Santos
ATOS
Vann på Submission - 04:14
Luiz Alcoforado Campeoes Do Amanha
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-60
Färdig
Jandder Paula
Checkmat International
Vann på Submission - 03:20
Jeordan Junior ATOS
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-58
Färdig
Arthur Santana
Campeoes Do Amanha
Vann på Submission
Elesbao Borges Campeoes Do Amanha
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
3-62
Färdig
Edgley Silva
Btt
Vann på poäng - 05:00
Zerlanio Felix Campeoes Do Amanha
Men's GI / Purple / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-64
Färdig
Paulo Filho
Zr Team Association
Vann på Submission
Raul Pereira Zr Team Association
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
4-63
Färdig
Gilmar Bernardo
South Zone Team
Jose Freitas Boca Team Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-61
Färdig
Lucas Rocha
Campeoes Do Amanha
Vann på Submission - 01:17
Sandro Rodrigues Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
Färdig
Arielson Silva
Alliance
Vann på Walkover
Randane Silva ATOS
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-62
Färdig
João Santos
Campeoes Do Amanha
Vann på Submission - 01:08
Walter Duarte South Zone Team
Men's GI / Brown / Master 2 / 120KG
(Sunday)
5-68
Färdig
Johnatan Ferreira
Zr Team Association
Edié Fagundes Checkmat International Vann på Submission - 03:57
Men's GI / Brown / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-57
Färdig
Odilon Rodrigo
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Vann på domslut - 05:00
Maurício Sant'Ana Boca Team
Men's GI / Brown / Master 1 / 85KG
(Sunday)
3-64
Färdig
Pedro Silva
Campeoes Do Amanha
Elvis Medeiros Btt Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-65
Färdig
Milton Vieira
Gracie Barra
Vann på domslut - 06:00
Raul Pereira Zr Team Association
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
Färdig
George Silva
Campeoes Do Amanha
Anderson Psico Gracie Barra Vann på Walkover