Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Day 2)
3-46
Afgelopen
Mohamad Amin Shokrian
ANTAEUS BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Seyed Mohsen Azimy Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / White / Amateur / 120KG
(Day 2)
3-47
Afgelopen
Roman Kirjanov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
SEYYED MOHSEN HOSSEINI ANTAEUS BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / White / Master 1 / 94KG
(Day 2)
1-55
Afgelopen
Roman Kondratev
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Gewonnen via Punten - 05:00
Saeid Oloumi IRANJIUJITSU
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-47
Afgelopen
HARUTYUN BAGHDASARYAN
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Hossein Azhdari Arte Suave Academy / GFTeam Iran Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 2)
3-48
Afgelopen
Mohammad Javad Karimi
IRANJIUJITSU
Samvel Maruqyan Rio Grappling Club Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / White / Master 1 / 77KG
(Day 2)
1-56
Afgelopen
Musheg Batoyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Gewonnen via Punten - 05:00
Anton Groshev Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-48
Afgelopen
David Luutov
Rio Grappling Club
Gewonnen via Punten - 05:00
Mirza Sloyan Grapple St.
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Day 2)
1-47
Afgelopen
Kamoljon Muzaffarov
Hayastan MMA Academy
Nikolozi Mamaladze Grapple St. Gewonnen via Walkover
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-50
Afgelopen
Vladimir Dakonov
Rio Grappling Club
Anzor Basnukaev Brasa (Felipe Costa) Gewonnen via Overgave - 01:26
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Day 2)
3-49
Afgelopen
Arsham Bakhtiyari Zadeh
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Gewonnen via Punten - 05:00
Seyed Mohsen Azimy Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-49
Afgelopen
Konstantin Telegin
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Amir Mohammad Shabestani Arte Suave Academy / GFTeam Iran Gewonnen via Walkover
Men's NO-GI / White / Master 1 / 94KG
(Day 2)
1-58
Afgelopen
Roman Kudryashov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Roman Kondratev Legacy Jiu-Jitsu Armenia Gewonnen via Overgave - 01:44
Men's NO-GI / White / Amateur / 120KG
(Day 2)
3-50
Afgelopen
Ali Kouchaki Sheykhani
IRANJIUJITSU
Gewonnen via Overgave - 00:54
Roman Kirjanov Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-52
Afgelopen
Amir Mohammad Shabestani
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Anzor Basnukaev Brasa (Felipe Costa) Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Day 2)
3-52
Afgelopen
Mohamad Amin Shokrian
ANTAEUS BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:04
Arsham Bakhtiyari Zadeh Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Day 2)
1-49
Afgelopen
Hossein Sabaghi
ANTAEUS BJJ
Kamoljon Muzaffarov Hayastan MMA Academy Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-51
Afgelopen
Hossein Azhdari
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Gewonnen via Overgave - 04:13
David Luutov Rio Grappling Club
Men's NO-GI / White / Amateur / 120KG
(Day 2)
3-53
Afgelopen
SEYYED MOHSEN HOSSEINI
ANTAEUS BJJ
Ali Kouchaki Sheykhani IRANJIUJITSU Gewonnen via Overgave - 03:30
Men's NO-GI / White / Master 1 / 85KG
(Day 2)
3-54
Afgelopen
George Rublev
Grapple St.
Gewonnen via Punten - 05:00
MEISAM MANOUCHEHRKIA Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / White / Master 2 / 85KG
(Day 2)
2-53
Afgelopen
Andrei Marchenko
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Majid Tavakolifard Phoenix Bjj Club Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / White / Master 1 / 85KG
(Day 2)
3-55
Afgelopen
Igor Bobkov
Rio Grappling Club
Gewonnen via Overgave - 00:30
Nikolay Smirnov Rio Grappling Club
Men's NO-GI / White / Master 1 / 85KG
(Day 2)
3-56
Afgelopen
MEISAM MANOUCHEHRKIA
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Gewonnen via Punten - 05:00
Nikolay Smirnov Rio Grappling Club
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-54
Afgelopen
David Luutov
Rio Grappling Club
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 04:07
Amir Mohammad Shabestani Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-55
Afgelopen
Hossein Azhdari
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 03:30
Anzor Basnukaev Brasa (Felipe Costa)
Men's NO-GI / White / Master 1 / 85KG
(Day 2)
3-57
Afgelopen
George Rublev
Grapple St.
Igor Bobkov Rio Grappling Club Gewonnen via Punten - 05:00