Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Para Jiu-Jitsu / Male / Class A3
(Sunday)
2-1
Gotowy
Alan De Kleber Ferreira
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Wygrana na punkty - 05:00
Elcirley Silva Gracie Barra, Barra do Garças MT
Para Jiu-Jitsu / Male / Class K1-K2-K3
(Sunday)
3-1
Gotowy
Gabriel Veras
Five Rounds
Wygrana na punkty - 00:56
Antonio Godoy Gracie Barra, Barra do Garças MT
Para Jiu-Jitsu / Male / Class D1 - E4
(Sunday)
4-1
Gotowy
Elioneide Alves
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Marcus Madruga Gracie Barra, Barra do Garças MT Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Sunday)
4-4
Gotowy
Joshua Presotto Arruda Pereira
Gracie Barra
HEITOR DOS SANTOS FLG-BRASIL Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
3-4
Gotowy
Adolfo Neto
ATRIUM BJJ
Anderson Duarte ATRIUM BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Girls GI / Infant / Yellow / 40KG
(Sunday)
2-4
Gotowy
Nicolly Gomes
Equipe Leandro Nunes
MARIA FERNANDA ALVES Projeto Social Atleta Do Futuro Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Sunday)
5-1
Gotowy
Winicius Pereira
ATRIUM BJJ
Diego Silva Iej Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
3-5
Gotowy
Derick Lial
Bons frutos jiu-jitsu
Lucas Silva Pslpb Cicero Costha Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:39
Boys GI / Kids 2 / Grey / 30KG
(Sunday)
1-2
Gotowy
THEO MORAIS
Cjj
Nicholas Resende Gfteam Wygrana na punkty - 02:00
Girls GI / Teen / Grey / 63KG
(Sunday)
4-5
Gotowy
Aime Sophia
Gracie Barra
ANA MARTINS FLG-BRASIL Wygrana na punkty - 03:00
Para Jiu-Jitsu / Male / Class A3
(Sunday)
2-2
Gotowy
Lesbao Neto
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Elcirley Silva Gracie Barra, Barra do Garças MT Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Sunday)
5-2
Gotowy
Talles Dias
COWBOY JIU-JITSU
Helton Silva Usgo Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Sunday)
2-5
Gotowy
RENAN QUEIROZ
Cjj
Roberto Da Silva Neto Juquinha Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Sunday)
1-3
Gotowy
Daniel Filho
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Theo Gomes Geziel Pastor Rodrigues
Para Jiu-Jitsu / Male / Class D1 - E4
(Sunday)
4-2
Gotowy
Daniel Ornelas
Projeto MQV
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Elioneide Alves Gracie Barra, Barra do Garças MT
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Sunday)
4-6
Gotowy
Kadimiel Alves
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Murilo Oliveira Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
5-7
Gotowy
Daniel Estevam Lima
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Marcelio Junior Flg Goias-brasil
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Sunday)
1-4
Gotowy
Eduardo Pelegrini
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Caetano Muria Gracie Barra Wygrana na punkty - 01:09
Boys GI / Junior / White / 66KG
(Sunday)
2-7
Gotowy
André Castro
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Richarlison Dos Santos Gracie Barra
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
3-9
Gotowy
Matheus Freire Dias
ATRIUM BJJ
Igor Gonçalves Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Para Jiu-Jitsu / Male / Class E4-K1
(Sunday)
1-1
Gotowy
JEVERSON FELIX
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Wygrana na punkty
Arthur Rezende Gracie Barra, Barra do Garças MT
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Sunday)
4-7
Gotowy
Vitor Teles
ATRIUM BJJ
Joao Ferreira Ejox Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Para Jiu-Jitsu / Male / Class D1 - E4
(Sunday)
4-3
Gotowy
Marcus Madruga
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Daniel Ornelas Projeto MQV
Para Jiu-Jitsu / Male / Class A3
(Sunday)
2-3
Gotowy
Alan De Kleber Ferreira
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Elcirley Silva Gracie Barra, Barra do Garças MT Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Para Jiu-Jitsu / Male / Class K1-K2-K3
(Sunday)
3-2
Gotowy
Osmary Dos Santos
Usgo Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Antonio Godoy Gracie Barra, Barra do Garças MT
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Sunday)
2-6
Gotowy
Noah Reis
Base Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
PEDRO GABRIEL GONÇALVES Gfteam
Boys GI / Kids 2 / Grey / 34KG
(Sunday)
1-7
Gotowy
Rudmar Wautomopa
Gracie Barra, Barra do Garças MT
HEITOR DE SOUSA Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Boys GI / Teen / Orange/Green / 67KG
(Sunday)
4-10
Gotowy
Felipe Silva
Gfteam
Manoel Dos Reis Silva Junior Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Sunday)
2-8
Gotowy
Thaysson Coelho
Gracie Barra
Guilherme Santarem COWBOY JIU-JITSU Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 27KG
(Sunday)
1-13
Gotowy
Kayo Brunno Silveira
Gracie Barra
Adrian Salazar Gracie Barra Wygrana na punkty - 02:00
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
5-8
Gotowy
Dyego Fernandes
Gfteam
Ariel Silva G13 Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 67KG
(Sunday)
4-12
Gotowy
Felipe Farias
ATRIUM BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Danyel Alves Magal Kan