Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-51
Gotowy
Wanderlan Leal
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:40
Paulo Godoy Santos Gfteam
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Sunday)
2-63
Gotowy
Thales Ribeiro
Soul Fighters Goiás
Wygrana na punkty - 05:00
Fabio Moura Soul Fighters Goiás
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Sunday)
3-54
Gotowy
Luiz Soares
Cjj
Wygrana na punkty - 05:00
Fidelio Valverdes ATRIUM BJJ
Men's NO-GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
1-67
Gotowy
Joao Inacio
Infight Brazil
Alex Campos Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI OPEN / Black / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Sunday)
5-62
Gotowy
Matheus Ruiz
ATRIUM BJJ
Marcus Ruiz ATRIUM BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Men's GI OPEN / Black / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Sunday)
5-63
Gotowy
Matheus Freire Dias
ATRIUM BJJ
Andre Luiz Cantanhede Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Sunday)
2-64
Gotowy
Fernando Filho
Bgj
Wygrana na punkty - 05:00
Isaias Silva Zr Team Association
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
4-78
Gotowy
Irux Da Silva
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Cristiano Araujo Rilion Gracie
Men's GI OPEN / Brown / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Sunday)
1-72
Gotowy
Pedro Neres
ATRIUM BJJ
Rodrigo Silva Renato Buiu Garcia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Sunday)
4-68
Gotowy
Ricardo Medeiros
Cjj
Wygrana na punkty - 05:00
Rafael Moura Zr Team Association
Men's GI OPEN / Black / Professional / Lightweight (-77KG)
(Sunday)
1-70
Gotowy
Marco Aurelio
Saikoo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Adolfo Neto ATRIUM BJJ
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-52
Gotowy
Sérgio Alexandre Junior
Team Jucao
Paulo Godoy Santos Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 85KG
(Sunday)
2-66
Gotowy
Carlos Neri
Brasilia Luta Livre
Wygrana na punkty - 05:00
Wilson De Souza Gracie Barra
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 94KG
(Sunday)
3-56
Gotowy
James Guimaraes Marques
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission)
Andre Troitino Conexao Jiu Jitsu
Men's NO-GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
3-57
Gotowy
Madson Da Costa
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Pablo Henrique Cândido Gfteam
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-70
Gotowy
Gabriel Victor Martins
Gracie Barra
Filipe Sousa Brazilian Brothers Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
4-69
Gotowy
Lucas Ribeiro
Cjj
ANATÓLIO RODRIGUES NETO Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Men's GI OPEN / Brown / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Sunday)
1-73
Gotowy
GUSTAVO HENRIQUE FERREIRA
Gfteam
Rodrigo Silva Renato Buiu Garcia Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-65
Gotowy
MATHEUS BORGES
FLG-BRASIL
Lucas Resende Equipe Nardini Evolution Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI OPEN / Black / Professional / Lightweight (-77KG)
(Sunday)
1-71
Gotowy
Anderson Duarte
ATRIUM BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Lucas Silva Pslpb Cicero Costha
Men's GI OPEN / Purple / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Sunday)
4-70
Gotowy
Irux Da Silva
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Jose Medeiros Rilion Gracie
Men's GI OPEN / Black / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Sunday)
5-64
Gotowy
Matheus Ruiz
ATRIUM BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Matheus Freire Dias ATRIUM BJJ
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-53
Gotowy
Wanderlan Leal
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Paulo Godoy Santos Gfteam
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 85KG
(Sunday)
2-67
Gotowy
Helton Silva
Usgo Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Carlos Neri Brasilia Luta Livre
Men's GI OPEN / Black / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Sunday)
5-66
Gotowy
Marcus Ruiz
ATRIUM BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Andre Luiz Cantanhede Al Ain Jiu-Jitsu Club
Men's GI OPEN / Purple / Professional / Lightweight (-77KG)
(Sunday)
4-71
Gotowy
Luan Matos
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Lucas Andrade Zr Team Association
Men's GI OPEN / Brown / Professional / Lightweight (-77KG)
(Sunday)
3-60
Gotowy
Caio Matos
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Joao Inacio Infight Brazil
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-67
Gotowy
Murillo Gallo
Gfteam
Jonathan Evangelista Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:34
Men's GI OPEN / Brown / Professional / Lightweight (-77KG)
(Sunday)
3-59
Gotowy
Madson Da Costa
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Campos Gracie Barra
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-68
Gotowy
MATHEUS BORGES
FLG-BRASIL
Murillo Gallo Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI OPEN / Brown / Professional / Lightweight (-77KG)
(Sunday)
3-62
Gotowy
Madson Da Costa
Gfteam
Caio Matos Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI OPEN / Brown / Professional / Lightweight (-77KG)
(Sunday)
3-61
Gotowy
Alex Campos
Gracie Barra
Joao Inacio Infight Brazil Wygrana na punkty - 05:00