Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
4-56
Gotowy
Luan Andrade
Zr Team Association
Kayque Diniz Brazilian Brothers Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
Gotowy
Maykel Vieira
Gfteam
Wygrana walkowerem
Alessandro Da Silva Gfteam
Men's NO-GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
5-56
Gotowy
Ezequiel Pinho
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Andrey Anastacio Alliance
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
3-50
Gotowy
ADERCINO JESUS
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Joao Sousa Ft38
Youth Men's NO-GI / Blue / 81KG
(Sunday)
1-65
Gotowy
Renan Silva
Deo Jiu-Jitsu
Pedro Rocha DEO JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
3-42
Gotowy
Ericton Eduardo
Gracie Barra
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:31
Matheus Santos Zr Team Association
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Sunday)
2-53
Gotowy
Yasmin Da Silva E Alvim
Soul Fighters Goiás
Adrielly Morais Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
4-55
Gotowy
Fernando Nogueira
Gfteam
Rafael Gomes ATRIUM BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
5-51
Gotowy
Marcelio Junior
Flg Goias-brasil
Daniel Estevam Lima Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Sunday)
2-57
Gotowy
Eduardo Guirau
Barreto Jiu Jitsu
Heverton Fernandes João Roque Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Sunday)
1-63
Gotowy
Raphael Silva
Soul Fighters Goiás
Bruno Soares Soul Fighters Goiás Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Men's NO-GI / Black / Professional / 94KG
(Sunday)
3-55
Gotowy
Romero Costa E Silva
Gfteam
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
URIEL RAMOS Gfteam
Men's GI / Brown / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-60
Gotowy
VICTOR HUGO ALENCAR
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Vinicius Buzzo Gracie Barra
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Sunday)
4-67
Gotowy
Rafael Moura
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 05:00
Robson Cavalcanti Gfteam
Men's NO-GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
5-57
Gotowy
Ernesto Neto
BRASA JJ
Wygrana na punkty - 05:00
Andrey Anastacio Alliance
Men's GI OPEN / Black / Professional / Lightweight (-77KG)
(Sunday)
1-68
Gotowy
Anderson Duarte
ATRIUM BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Marco Aurelio Saikoo
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
4-72
Gotowy
Rodrigo Alves
Gracie Barra
Mario Silva COWBOY JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:36
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
3-47
Gotowy
Jones Souza
Melqui Galvao
Odair Santos ATRIUM BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Men's GI OPEN / Black / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Sunday)
5-61
Gotowy
Andre Luiz Cantanhede
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Matheus Fernandes RYU BRAZILIAN JIU-JITSU
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Sunday)
2-61
Gotowy
Thales Ribeiro
Soul Fighters Goiás
Fernando Filho Bgj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
1-62
Gotowy
RAMON ALVES
Projeto Social Atleta Do Futuro
Wygrana na punkty - 05:00
Kleber Damasceno Guigo Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Sunday)
2-62
Gotowy
Fabio Moura
Soul Fighters Goiás
Isaias Silva Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
5-53
Gotowy
Daniel Estevam Lima
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Ariel Silva G13
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-48
Gotowy
Romulo Silva
ATRIUM BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Jose Santos Rilion Gracie
Men's NO-GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
5-58
Gotowy
Eduardo Veloso
PROJETO QG DA LUTA
Wygrana na punkty - 05:00
Ezequiel Pinho Gracie Barra
Men's GI OPEN / Black / Professional / Lightweight (-77KG)
(Sunday)
1-69
Gotowy
Adolfo Neto
ATRIUM BJJ
Lucas Silva Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
4-73
Gotowy
Leandro Marcili
Zr Team Association
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:34
Rodrigo Alves Gracie Barra
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 85KG
(Sunday)
2-65
Gotowy
Wilson De Souza
Gracie Barra
Helton Silva Usgo Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
4-76
Gotowy
Irux Da Silva
Gfteam
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:22
Josejose Neto Six Blades Jiu-Jitsu
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
4-74
Gotowy
Mario Silva
COWBOY JIU-JITSU
Leandro Marcili Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI OPEN / Black / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Sunday)
5-59
Gotowy
URIEL RAMOS
Gfteam
Marcus Ruiz ATRIUM BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-58
Gotowy
BRUNO DE SOUSA
FLG-BRASIL
Kayque Diniz Brazilian Brothers Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)