Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-46
Gotowy
Filipe Sousa
Brazilian Brothers Jiu Jitsu
Luís Fonseca Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-48
Gotowy
Alex Araujo
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Pedro Silva Alliance
Men's GI / Black / Master 4 / 94KG
(Sunday)
4-60
Gotowy
Charles Nogueira
Soul Fighters Goiás
WEMERSON DA SILVA Flg Goias-brasil Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Sunday)
5-38
Gotowy
Diogo Lima
Gfteam
Rafael Ferreira Zr Team Association Wygrana na punkty - 04:59
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-50
Gotowy
Kevin Lucas
COWBOY JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Willian Sousa Soul Fighters Goiás
Women's GI / Blue / Amateur / 95KG
(Sunday)
3-36
Gotowy
Jheniffer Dias
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
Kalita Santos Rios Bjj
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Sunday)
5-39
Gotowy
Aldo Santos
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 05:00
Djalma Junior Gracie Barra
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-50
Gotowy
Antonio Gustavo Araujo
Soul Fighters Goiás
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Alex Araujo Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
3-38
Gotowy
Paulo Filho
Cjj
Matheus Santos Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-42
Gotowy
Carlos Gomes
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Murilo Cardoso Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-49
Gotowy
Isaque Monteiro
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Pedro Silva Alliance
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
3-39
Gotowy
Evandro Junio
Ft38
Ericton Eduardo Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-47
Gotowy
Erisson Ferreira
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Filipe Sousa Brazilian Brothers Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Master 2 / 85KG
(Sunday)
4-59
Gotowy
Antonio Silva
Gfteam
Adilson Silva Flg Goias-brasil Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
5-44
Gotowy
Walid Junior
ATRIUM BJJ
Marluz Napunuceno Bgj Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Sunday)
2-52
Gotowy
Yasmin Da Silva E Alvim
Soul Fighters Goiás
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:02
Catia Santos Fefel
Men's GI / White / Master 1 / 120KG
(Sunday)
5-48
Gotowy
Arnaldo Araujo
Bgj
Joao Teodoro Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Huandrey De Almeida
Soul Fighters Goiás
Joao Silva Usgo Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
4-61
Gotowy
Guilherme Gomes
Soul Fighters Goiás
Wygrana na punkty - 05:00
GUILHERME PIMENTA Nova União International
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-51
Gotowy
Fadylla Caetano
Zr Team Association
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
ELESSANDRA LIMA Nova União International
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-51
Gotowy
Amin Sleiman
Gracie Barra
Kevin Lucas COWBOY JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-43
Gotowy
Filipe Ricardo Oliveira
Soul Fighters Goiás
Carlos Gomes Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
3-43
Gotowy
Heliovanio Batista
Gracie Barra
Jones Souza Melqui Galvao Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-48
Gotowy
João Neto
Gfteam
Luís Fonseca Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-52
Gotowy
Iolanda Bonfim
Gfteam
Gleice Gleice Monica Madureira Diniz Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
5-46
Gotowy
Walid Junior
ATRIUM BJJ
David Dias Dom Jiu-jitsu Wygrana na punkty - 00:31
Men's GI / Black / Master 2 / 69KG
(Sunday)
1-56
Gotowy
Leandro Marcili
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Rodrigo Alves Gracie Barra
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
4-62
Gotowy
Pedro Vecchio
Conexao Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Wesley Silva Guigo Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
3-44
Gotowy
Thiago Raposo
Gracie Barra
Alessandro Da Silva Gfteam Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:18
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-53
Gotowy
RAFAELLA MACIEL
Gfteam
Fadylla Caetano Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission)
Men's GI / Black / Master 3 / 120KG
(Sunday)
2-54
Gotowy
Anderson Silva
Gfteam
Weniskley Novais Gfteam Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Men's NO-GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
5-54
Gotowy
Lucas Silva
Pslpb Cicero Costha
Marco Aurelio Saikoo Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18