Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
3-27
Gotowy
Joao Silva
Usgo Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Rhemison Rocha RYU BRAZILIAN JIU-JITSU
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Sunday)
5-26
Gotowy
VINICIUS SILVA
Cjj
Jose Medeiros Rilion Gracie Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-36
Gotowy
LUIS VASCONCELOS
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Theo Goncalves Gracie Barra
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-40
Gotowy
Thyago Santana
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Josejose Neto Six Blades Jiu-Jitsu
Youth Men's GI / White / 66KG
(Sunday)
Men's GI / Blue / Amateur / 56KG
(Sunday)
4-44
Gotowy
HERISTON COSTA
Cjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Gabriel Alves Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-37
Gotowy
ANATÓLIO RODRIGUES NETO
Gfteam
Kaina Silva Gfteam Wygrana na punkty - 04:59
Women's GI / Purple / Professional / 70KG
(Sunday)
1-34
Gotowy
Bianca Alves
Cjj
Wygrana na punkty - 05:00
Daniely Martins Gracie Barra
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
3-22
Gotowy
Pablo Henrique Candido
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Madson Da Costa Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-28
Gotowy
Murillo Gallo
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
MATHEUS BORGES FLG-BRASIL
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Sunday)
Gotowy
MARCOS VINICIUS MIRANDA
Gfteam
Damiao Neto Gfteam Wygrana walkowerem
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-29
Gotowy
ATHOS SOUZA
Gfteam
AKILLA CAMPOS RYU BRAZILIAN JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Sunday)
4-47
Gotowy
Maria Santos
Anjjbd
Vitoria Moraes Rilion Gracie Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
3-32
Gotowy
Jackson Alves
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 04:59
Nikolai Verin Gracie Humaita
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Sunday)
1-36
Gotowy
Gercilio Neto
Usgo Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
FELIPE SANTOS Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-33
Gotowy
Lucas Oliveira
Alliance
Jhonny Oliveira Tarta Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Sunday)
4-46
Gotowy
Sara Monteiro
Medley Top Team
Wygrana na punkty - 05:00
Leticia Santos COWBOY JIU-JITSU
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Sunday)
1-39
Gotowy
Debora Lima
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Melyssa Batista Gfteam
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-41
Gotowy
Thalyson Lourenço
Gfteam
Josejose Neto Six Blades Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-38
Gotowy
Diego Mattos
Equipe Juquinha
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
LUIS VASCONCELOS Checkmat International
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-34
Gotowy
JOÃO PEDRO SIQUEIRA
Gfteam
Jonathan Silva Cfl-paulo Lisboa Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-41
Gotowy
Erisson Ferreira
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Matheus Cardoso Zr Team Association
Men's GI / Blue / Amateur / 56KG
(Sunday)
4-45
Gotowy
Walysson Cavalcante
Gfteam
HERISTON COSTA Cjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-30
Gotowy
Murillo Gallo
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Raian Coelho Zr Team Association
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
4-42
Gotowy
Lucas Andrade
Zr Team Association
Thyago Santana Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-42
Gotowy
Hemanuel Rodrigues
Pslpb Cicero Costha
João Neto Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Sunday)
1-38
Gotowy
Antonio Soares
ATRIUM BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Gercilio Neto Usgo Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Sunday)
1-37
Gotowy
Matheus Vasconcelos Bento
Soul Fighters Goiás
FELIPE SANTOS Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
3-30
Gotowy
Andrey Anastacio
Alliance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Ernesto Neto BRASA JJ
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Huandrey De Almeida
Soul Fighters Goiás
Rodrigo Silva Renato Buiu Garcia Wygrana walkowerem
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Sunday)
4-48
Gotowy
Leticia Santos
COWBOY JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Maria Santos Anjjbd
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Sunday)
1-40
Gotowy
Danielle Mendonca
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Melyssa Batista Gfteam