Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Sunday)
3-9
Gotowy
Eliane Saboia
Cova Dos Leoes
Alcineia Santos Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 56KG
(Sunday)
4-2
Gotowy
Jean De Sousa Baia
Checkmat International
Allan Bronze Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Sunday)
1-2
Gotowy
Gilberto Silva
Cohab
Lucas Cruz Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-6
Gotowy
Alessandro Barbosa
DELARIVA
LUIZ CASTRO BLACK NORTE Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-8
Gotowy
Davi Freitas
AKXE BJJ
Devid Lyan Chagas Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
Gotowy
Weslen Pinto
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Rickson Santos Ctkarral Wygrana walkowerem
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-5
Gotowy
Leandro Nascimento
BLACK NORTE
Wygrana na punkty - 05:00
Vitor Sarraf Angelus Team
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 70KG
(Sunday)
3-12
Gotowy
Maiara Santos
BLACK NORTE
Wygrana na punkty - 05:00
Anelise Moraes Homem Pedra Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Sunday)
1-8
Gotowy
Elder Brigida
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:40
Robson Silva Lotus Club
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-6
Gotowy
Andre Tenorio
COHAB TEAM
Ryan Rocha Delta Gold Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
2-4
Gotowy
Eder Brigida
Esparta Jiu-Jitsu team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Marco Costa T1
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Francisco Neto
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Wygrana walkowerem
Diego Tavares Ronildo Nobre
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
1-6
Gotowy
Aquino Silva
Sesi Jiu-jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Paulo Santos COHAB TEAM
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
3-2
Gotowy
Higor Lima
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Alexandre Ferreira BLACK NORTE
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-4
Gotowy
Rickson Santos
Ctkarral
Wygrana na punkty - 05:00
Jeferson Mourão TATAME DO BEM
Men's GI / Purple / Professional / 56KG
(Sunday)
4-3
Gotowy
Charles Pereira
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Allan Bronze Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
2-5
Gotowy
Francisco Assis
Ronildo Nobre
Danilo Barriga Frankiko Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Sunday)
1-3
Gotowy
Andrew Cardoso
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Lucas Cruz Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
3-6
Gotowy
Rosinaldo Corrêa
Delta Gold Team
Mauricio Vasconcelos Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Sunday)
5-10
Gotowy
Thiago Santos
BLACK NORTE
Breno Furtado Lotus Club Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-7
Gotowy
Unknown User
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Cleyton Almeida Gfteam
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 70KG
(Sunday)
3-13
Gotowy
Alessandra Oliveira
Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Anelise Moraes Homem Pedra Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-8
Gotowy
Tadeu Pelaes
AKXE BJJ
Wendell Farias DELARIVA Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Alessandro Barbosa
DELARIVA
Wygrana walkowerem
Diego Tavares Ronildo Nobre
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-9
Gotowy
CARLOS HENRIQUE
BLACK NORTE
Edgar Santos Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Sunday)
1-9
Gotowy
Gabriel Bastos
Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Bruno Souza Ronildo Nobre
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-6
Gotowy
Lorran Santos
BLACK NORTE
Rickson Santos Ctkarral Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-12
Gotowy
Oziel Vaz
Lotus Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Guilherme Carvalho Gfteam
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-9
Gotowy
Quisley Santos
AKXE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Gilvandro Santos Gfteam
Women's GI / Purple / Professional / 70KG
(Sunday)
3-15
Gotowy
Eloiza Poves
Delta Gold Team
Valéria Oliveira COHAB TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-10
Gotowy
Adrian Menezes
BLACK NORTE
Ryan Rocha Delta Gold Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
1-12
Gotowy
Carlos Eduardo Silva
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Vinicios Lopes AKXE BJJ