Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Sunday)
3-9
Färdig
Eliane Saboia
Cova Dos Leoes
Alcineia Santos Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 56KG
(Sunday)
4-2
Färdig
Jean De Sousa Baia
Checkmat International
Allan Bronze Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Sunday)
1-2
Färdig
Gilberto Silva
Cohab
Lucas Cruz Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-6
Färdig
Alessandro Barbosa
DELARIVA
LUIZ CASTRO BLACK NORTE Vann på Submission - 03:39
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-8
Färdig
Davi Freitas
AKXE BJJ
Devid Lyan Chagas Checkmat International Vann på Submission - 03:19
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
Färdig
Weslen Pinto
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Rickson Santos Ctkarral Vann på Walkover
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-5
Färdig
Leandro Nascimento
BLACK NORTE
Vann på poäng - 05:00
Vitor Sarraf Angelus Team
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 70KG
(Sunday)
3-12
Färdig
Maiara Santos
BLACK NORTE
Vann på poäng - 05:00
Anelise Moraes Homem Pedra Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Sunday)
1-8
Färdig
Elder Brigida
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 04:40
Robson Silva Lotus Club
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-6
Färdig
Andre Tenorio
COHAB TEAM
Ryan Rocha Delta Gold Team Vann på Submission - 01:10
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
2-4
Färdig
Eder Brigida
Esparta Jiu-Jitsu team
Vann på Submission - 01:38
Marco Costa T1
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
Färdig
Francisco Neto
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Vann på Walkover
Diego Tavares Ronildo Nobre
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
1-6
Färdig
Aquino Silva
Sesi Jiu-jitsu
Vann på Submission - 02:08
Paulo Santos COHAB TEAM
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
3-2
Färdig
Higor Lima
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 04:34
Alexandre Ferreira BLACK NORTE
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-4
Färdig
Rickson Santos
Ctkarral
Vann på poäng - 05:00
Jeferson Mourão TATAME DO BEM
Men's GI / Purple / Professional / 56KG
(Sunday)
4-3
Färdig
Charles Pereira
Gfteam
Vann på Submission - 04:55
Allan Bronze Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
2-5
Färdig
Francisco Assis
Ronildo Nobre
Danilo Barriga Frankiko Team Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Sunday)
1-3
Färdig
Andrew Cardoso
Pslpb Cicero Costha
Vann på Submission - 01:50
Lucas Cruz Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
3-6
Färdig
Rosinaldo Corrêa
Delta Gold Team
Mauricio Vasconcelos Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Sunday)
5-10
Färdig
Thiago Santos
BLACK NORTE
Breno Furtado Lotus Club Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-7
Färdig
Unknown User
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Cleyton Almeida Gfteam
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 70KG
(Sunday)
3-13
Färdig
Alessandra Oliveira
Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Anelise Moraes Homem Pedra Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-8
Färdig
Tadeu Pelaes
AKXE BJJ
Wendell Farias DELARIVA Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
Färdig
Alessandro Barbosa
DELARIVA
Vann på Walkover
Diego Tavares Ronildo Nobre
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-9
Färdig
CARLOS HENRIQUE
BLACK NORTE
Edgar Santos Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Sunday)
1-9
Färdig
Gabriel Bastos
Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Bruno Souza Ronildo Nobre
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-6
Färdig
Lorran Santos
BLACK NORTE
Rickson Santos Ctkarral Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-12
Färdig
Oziel Vaz
Lotus Club
Vann på Submission - 03:59
Guilherme Carvalho Gfteam
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-9
Färdig
Quisley Santos
AKXE BJJ
Vann på poäng - 05:00
Gilvandro Santos Gfteam
Women's GI / Purple / Professional / 70KG
(Sunday)
3-15
Färdig
Eloiza Poves
Delta Gold Team
Valéria Oliveira COHAB TEAM Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-10
Färdig
Adrian Menezes
BLACK NORTE
Ryan Rocha Delta Gold Team Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
1-12
Färdig
Carlos Eduardo Silva
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Vinicios Lopes AKXE BJJ