Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
3-28
Završeno
Joao Silva
Usgo Jiu Jitsu
ARLITON MARTINS Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-43
Završeno
Filipe Sousa
Brazilian Brothers Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 04:10
Gabriel Victor Martins Gracie Barra
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-42
Završeno
VITOR SILVA
Gfteam
Paulo Roseno Bons frutos jiu-jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-39
Završeno
ANATÓLIO RODRIGUES NETO
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
LUIS VASCONCELOS Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-31
Završeno
ATHOS SOUZA
Gfteam
Pobedio Završnicom - 02:29
Raian Coelho Zr Team Association
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-32
Završeno
AKILLA CAMPOS
RYU BRAZILIAN JIU-JITSU
Pobedio Završnicom - 02:27
Murillo Gallo Gfteam
Women's GI / Blue / Amateur / 95KG
(Sunday)
3-34
Završeno
Pamella Santos
Gfteam
Jheniffer Dias Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Sunday)
4-49
Završeno
Sara Monteiro
Medley Top Team
Pobedio Završnicom - 03:38
Vitoria Moraes Rilion Gracie
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-43
Završeno
Evandro Rosa
Gfteam
Antonio Gustavo Araujo Soul Fighters Goiás Pobedio Završnicom - 03:02
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
3-31
Završeno
Higor Viegas
Gfteam
Pobeda po poenima - 03:22
Andrey Anastacio Alliance
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Sunday)
1-41
Završeno
Debora Lima
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 04:44
Danielle Mendonca Zr Team Association
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Sunday)
5-36
Završeno
Aldo Santos
Zr Team Association
Pobedio Završnicom
Diogo Lima Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-40
Završeno
Kaina Silva
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Diego Mattos Equipe Juquinha
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
5-45
Završeno
Sandro Dias
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
David Dias Dom Jiu-jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
3-29
Završeno
Rodrigo Silva
Renato Buiu Garcia
Pobedio Završnicom - 04:20
ARLITON MARTINS Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-44
Završeno
Isaque Monteiro
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
GUSTAVO LEMES FLG-BRASIL
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
Završeno
Lucas Oliveira
Alliance
JOÃO PEDRO SIQUEIRA Gfteam Pobeda bez borbe
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-35
Završeno
Jhonny Oliveira
Tarta Jiu Jitsu
Jonathan Silva Cfl-paulo Lisboa Pobedio Završnicom - 03:11
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-44
Završeno
Luis Martins
ATRIUM BJJ
Luís Fonseca Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Sunday)
5-37
Završeno
Rafael Ferreira
Zr Team Association
Djalma Junior Gracie Barra Pobedio Završnicom - 02:21
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-45
Završeno
Alex Araujo
Gfteam
Pobedio Završnicom - 03:07
Jessé Rocha Soul Fighters Goiás
Women's GI / Blue / Amateur / 95KG
(Sunday)
3-35
Završeno
Kalita Santos
Rios Bjj
Pobeda po poenima - 05:00
Pamella Santos Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-49
Završeno
Willian Sousa
Soul Fighters Goiás
Amin Sleiman Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-41
Završeno
Murilo Cardoso
Gfteam
Filipe Ricardo Oliveira Soul Fighters Goiás Pobeda po poenima - 04:59
Men's GI / Brown / Master 2 / 85KG
(Sunday)
4-57
Završeno
JONATAS MUNIZ
Projeto Social Atleta Do Futuro
Antonio Silva Gfteam Pobedio Završnicom - 00:36
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-46
Završeno
Paulo Roseno
Bons frutos jiu-jitsu
Pedro Silva Alliance Pobedio Završnicom - 03:41
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-47
Završeno
Antonio Gustavo Araujo
Soul Fighters Goiás
Pobedio Završnicom - 03:41
Isaque Monteiro Gfteam
Men's GI / Brown / Master 1 / 85KG
(Sunday)
5-40
Završeno
Andre Troitino
Conexao Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:12
QUENEDI PEREIRA Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-45
Završeno
Erisson Ferreira
Gfteam
João Neto Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
3-37
Završeno
Lucas Gabriel Da Silva
Gfteam
Ericton Eduardo Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Master 2 / 85KG
(Sunday)
4-58
Završeno
Adilson Silva
Flg Goias-brasil
Pobedio Završnicom - 01:40
JONATAS MUNIZ Projeto Social Atleta Do Futuro
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
3-33
Završeno
Higor Viegas
Gfteam
Pobedio Završnicom - 00:50
Jackson Alves Zr Team Association