Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-46
Završeno
Filipe Sousa
Brazilian Brothers Jiu Jitsu
Luís Fonseca Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-48
Završeno
Alex Araujo
Gfteam
Pobedio Završnicom - 03:43
Pedro Silva Alliance
Men's GI / Black / Master 4 / 94KG
(Sunday)
4-60
Završeno
Charles Nogueira
Soul Fighters Goiás
WEMERSON DA SILVA Flg Goias-brasil Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Sunday)
5-38
Završeno
Diogo Lima
Gfteam
Rafael Ferreira Zr Team Association Pobeda po poenima - 04:59
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-50
Završeno
Kevin Lucas
COWBOY JIU-JITSU
Pobedio Završnicom - 00:22
Willian Sousa Soul Fighters Goiás
Women's GI / Blue / Amateur / 95KG
(Sunday)
3-36
Završeno
Jheniffer Dias
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 04:22
Kalita Santos Rios Bjj
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Sunday)
5-39
Završeno
Aldo Santos
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 05:00
Djalma Junior Gracie Barra
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-50
Završeno
Antonio Gustavo Araujo
Soul Fighters Goiás
Pobedio Završnicom - 00:29
Alex Araujo Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
3-38
Završeno
Paulo Filho
Cjj
Matheus Santos Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-42
Završeno
Carlos Gomes
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 02:26
Murilo Cardoso Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-49
Završeno
Isaque Monteiro
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Pedro Silva Alliance
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
3-39
Završeno
Evandro Junio
Ft38
Ericton Eduardo Gracie Barra Pobedio Završnicom - 03:48
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-47
Završeno
Erisson Ferreira
Gfteam
Pobedio Završnicom - 03:00
Filipe Sousa Brazilian Brothers Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Master 2 / 85KG
(Sunday)
4-59
Završeno
Antonio Silva
Gfteam
Adilson Silva Flg Goias-brasil Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
5-44
Završeno
Walid Junior
ATRIUM BJJ
Marluz Napunuceno Bgj Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Sunday)
2-52
Završeno
Yasmin Da Silva E Alvim
Soul Fighters Goiás
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:02
Catia Santos Fefel
Men's GI / White / Master 1 / 120KG
(Sunday)
5-48
Završeno
Arnaldo Araujo
Bgj
Joao Teodoro Gfteam Pobedio Završnicom - 01:06
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
Završeno
Huandrey De Almeida
Soul Fighters Goiás
Joao Silva Usgo Jiu Jitsu Pobeda bez borbe
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
4-61
Završeno
Guilherme Gomes
Soul Fighters Goiás
Pobeda po poenima - 05:00
GUILHERME PIMENTA Nova União International
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-51
Završeno
Fadylla Caetano
Zr Team Association
Pobedio Odlukom - 06:00
ELESSANDRA LIMA Nova União International
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-51
Završeno
Amin Sleiman
Gracie Barra
Kevin Lucas COWBOY JIU-JITSU Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-43
Završeno
Filipe Ricardo Oliveira
Soul Fighters Goiás
Carlos Gomes Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
3-43
Završeno
Heliovanio Batista
Gracie Barra
Jones Souza Melqui Galvao Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-48
Završeno
João Neto
Gfteam
Luís Fonseca Gfteam Pobedio Završnicom - 00:11
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-52
Završeno
Iolanda Bonfim
Gfteam
Gleice Gleice Monica Madureira Diniz Zr Team Association Pobedio Završnicom - 01:38
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
5-46
Završeno
Walid Junior
ATRIUM BJJ
David Dias Dom Jiu-jitsu Pobeda po poenima - 00:31
Men's GI / Black / Master 2 / 69KG
(Sunday)
1-56
Završeno
Leandro Marcili
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 00:27
Rodrigo Alves Gracie Barra
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
4-62
Završeno
Pedro Vecchio
Conexao Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Wesley Silva Guigo Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
3-44
Završeno
Thiago Raposo
Gracie Barra
Alessandro Da Silva Gfteam Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:18
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-53
Završeno
RAFAELLA MACIEL
Gfteam
Fadylla Caetano Zr Team Association Pobedio Završnicom
Men's GI / Black / Master 3 / 120KG
(Sunday)
2-54
Završeno
Anderson Silva
Gfteam
Weniskley Novais Gfteam Pobedio Odlukom - 06:00
Men's NO-GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
5-54
Završeno
Lucas Silva
Pslpb Cicero Costha
Marco Aurelio Saikoo Pobedio Završnicom - 00:18