Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-46
Afgelopen
Filipe Sousa
Brazilian Brothers Jiu Jitsu
Luís Fonseca Gfteam Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-48
Afgelopen
Alex Araujo
Gfteam
Gewonnen via Overgave - 03:43
Pedro Silva Alliance
Men's GI / Black / Master 4 / 94KG
(Sunday)
4-60
Afgelopen
Charles Nogueira
Soul Fighters Goiás
WEMERSON DA SILVA Flg Goias-brasil Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Sunday)
5-38
Afgelopen
Diogo Lima
Gfteam
Rafael Ferreira Zr Team Association Gewonnen via Punten - 04:59
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-50
Afgelopen
Kevin Lucas
COWBOY JIU-JITSU
Gewonnen via Overgave - 00:22
Willian Sousa Soul Fighters Goiás
Women's GI / Blue / Amateur / 95KG
(Sunday)
3-36
Afgelopen
Jheniffer Dias
Gracie Barra
Gewonnen via Overgave - 04:22
Kalita Santos Rios Bjj
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Sunday)
5-39
Afgelopen
Aldo Santos
Zr Team Association
Gewonnen via Punten - 05:00
Djalma Junior Gracie Barra
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-50
Afgelopen
Antonio Gustavo Araujo
Soul Fighters Goiás
Gewonnen via Overgave - 00:29
Alex Araujo Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
3-38
Afgelopen
Paulo Filho
Cjj
Matheus Santos Zr Team Association Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-42
Afgelopen
Carlos Gomes
Gracie Barra
Gewonnen via Overgave - 02:26
Murilo Cardoso Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-49
Afgelopen
Isaque Monteiro
Gfteam
Gewonnen via Punten - 05:00
Pedro Silva Alliance
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
3-39
Afgelopen
Evandro Junio
Ft38
Ericton Eduardo Gracie Barra Gewonnen via Overgave - 03:48
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-47
Afgelopen
Erisson Ferreira
Gfteam
Gewonnen via Overgave - 03:00
Filipe Sousa Brazilian Brothers Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Master 2 / 85KG
(Sunday)
4-59
Afgelopen
Antonio Silva
Gfteam
Adilson Silva Flg Goias-brasil Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
5-44
Afgelopen
Walid Junior
ATRIUM BJJ
Marluz Napunuceno Bgj Gewonnen via Punten - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Sunday)
2-52
Afgelopen
Yasmin Da Silva E Alvim
Soul Fighters Goiás
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:02
Catia Santos Fefel
Men's GI / White / Master 1 / 120KG
(Sunday)
5-48
Afgelopen
Arnaldo Araujo
Bgj
Joao Teodoro Gfteam Gewonnen via Overgave - 01:06
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
Afgelopen
Huandrey De Almeida
Soul Fighters Goiás
Joao Silva Usgo Jiu Jitsu Gewonnen via Walkover
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
4-61
Afgelopen
Guilherme Gomes
Soul Fighters Goiás
Gewonnen via Punten - 05:00
GUILHERME PIMENTA Nova União International
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-51
Afgelopen
Fadylla Caetano
Zr Team Association
Gewonnen op Beslissing - 06:00
ELESSANDRA LIMA Nova União International
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-51
Afgelopen
Amin Sleiman
Gracie Barra
Kevin Lucas COWBOY JIU-JITSU Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-43
Afgelopen
Filipe Ricardo Oliveira
Soul Fighters Goiás
Carlos Gomes Gracie Barra Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
3-43
Afgelopen
Heliovanio Batista
Gracie Barra
Jones Souza Melqui Galvao Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-48
Afgelopen
João Neto
Gfteam
Luís Fonseca Gfteam Gewonnen via Overgave - 00:11
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-52
Afgelopen
Iolanda Bonfim
Gfteam
Gleice Gleice Monica Madureira Diniz Zr Team Association Gewonnen via Overgave - 01:38
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
5-46
Afgelopen
Walid Junior
ATRIUM BJJ
David Dias Dom Jiu-jitsu Gewonnen via Punten - 00:31
Men's GI / Black / Master 2 / 69KG
(Sunday)
1-56
Afgelopen
Leandro Marcili
Zr Team Association
Gewonnen via Overgave - 00:27
Rodrigo Alves Gracie Barra
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
4-62
Afgelopen
Pedro Vecchio
Conexao Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Wesley Silva Guigo Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
3-44
Afgelopen
Thiago Raposo
Gracie Barra
Alessandro Da Silva Gfteam Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:18
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-53
Afgelopen
RAFAELLA MACIEL
Gfteam
Fadylla Caetano Zr Team Association Gewonnen via Overgave
Men's GI / Black / Master 3 / 120KG
(Sunday)
2-54
Afgelopen
Anderson Silva
Gfteam
Weniskley Novais Gfteam Gewonnen op Beslissing - 06:00
Men's NO-GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
5-54
Afgelopen
Lucas Silva
Pslpb Cicero Costha
Marco Aurelio Saikoo Gewonnen via Overgave - 00:18