Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-53
Ferdig
Joao Paulo Marinho
Gracie Barra
Matthew Couto Commando Group Seier på submission - 02:25
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-54
Ferdig
Pedro Fonseca
Checkmat International
Luiz Felipe Gfteam Seier ved dommeravgjørelse - 01:12
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-55
Ferdig
Gabriel Marcelo
Campeoes Do Amanha
Johnny Pontes Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:15
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-58
Ferdig
Charleson Augusto
Gfteam
Seier på submission - 04:43
William Ataide Campeoes Do Amanha
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
4-62
Ferdig
Jose Freitas
Boca Team
Rodolfo Trigueiro South Zone Team Seier på submission - 03:39
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-59
Ferdig
Lucas Rocha
Campeoes Do Amanha
Seier på submission - 04:01
Joao Batista South Zone Team
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-59
Ferdig
Divanildo Pereira
Campeoes Do Amanha
Seier ved dommeravgjørelse - 01:56
Alexsandro Farias Campeoes Do Amanha
Men's GI / Brown / Master 2 / 85KG
(Sunday)
3-63
Ferdig
Hallysson Souza
Checkmat International
Seier med poeng - 05:00
Landeilson Dantas Kimura
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
4-57
Ferdig
Helton Douglas
Checkmat International
Seier med poeng - 02:26
Wesley Melo South Zone Team
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Sunday)
1-63
Ferdig
Allankardec Sabino
Zr Team Association
Seier på submission - 00:16
Romildo Terto Gracie Barra
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-55
Ferdig
Joao Paulo Marinho
Gracie Barra
Seier på submission - 00:31
Joao Alves Kimura
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-59
Ferdig
George Lucas
Iron Fight
Seier på submission - 03:51
Jeordan Junior ATOS
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-60
Ferdig
Filipe Vasconcelos
ROXBJJ
Seier med poeng - 05:00
Diego Grigório Zr Team Association
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-56
Ferdig
Matthew Couto
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Luan Brasileiro Zr Team Association
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-59
Ferdig
Gideon Costa
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Seier på submission - 01:43
Filipe Lima The Brothers BJJ
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
4-60
Ferdig
Handerson De Oliveira
Boca Team
Alysson Morto Kimura Seier på submission - 00:40
Men's GI / Brown / Master 1 / 120KG
(Sunday)
Ferdig
Maurício Sant'Ana
Boca Team
Seier på Walkover
Gutenbrg Mendonca Campeoes Do Amanha
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Sunday)
5-64
Ferdig
Gustavo Brilhante
Gfteam
Seier med poeng - 05:00
Rodrigo Fujioka MB Brothers
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
4-61
Ferdig
Gibson Santos
ATOS
Seier på submission - 04:14
Luiz Alcoforado Campeoes Do Amanha
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-60
Ferdig
Jandder Paula
Checkmat International
Seier på submission - 03:20
Jeordan Junior ATOS
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-58
Ferdig
Arthur Santana
Campeoes Do Amanha
Seier på submission
Elesbao Borges Campeoes Do Amanha
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
3-62
Ferdig
Edgley Silva
Btt
Seier med poeng - 05:00
Zerlanio Felix Campeoes Do Amanha
Men's GI / Purple / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-64
Ferdig
Paulo Filho
Zr Team Association
Seier på submission
Raul Pereira Zr Team Association
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
4-63
Ferdig
Gilmar Bernardo
South Zone Team
Jose Freitas Boca Team Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-61
Ferdig
Lucas Rocha
Campeoes Do Amanha
Seier på submission - 01:17
Sandro Rodrigues Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
Ferdig
Arielson Silva
Alliance
Seier på Walkover
Randane Silva ATOS
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-62
Ferdig
João Santos
Campeoes Do Amanha
Seier på submission - 01:08
Walter Duarte South Zone Team
Men's GI / Brown / Master 2 / 120KG
(Sunday)
5-68
Ferdig
Johnatan Ferreira
Zr Team Association
Edié Fagundes Checkmat International Seier på submission - 03:57
Men's GI / Brown / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-57
Ferdig
Odilon Rodrigo
CASCÃO JIU-JITSU BRASIL
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Maurício Sant'Ana Boca Team
Men's GI / Brown / Master 1 / 85KG
(Sunday)
3-64
Ferdig
Pedro Silva
Campeoes Do Amanha
Elvis Medeiros Btt Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-65
Ferdig
Milton Vieira
Gracie Barra
Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Raul Pereira Zr Team Association
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
Ferdig
George Silva
Campeoes Do Amanha
Anderson Psico Gracie Barra Seier på Walkover